Jiřina Švorcová »oslaví« 1. máj v nemocnici!

To je ale pech! Už třetí 1. máj stráví legendární Žena na pultem Jiřina Švorcová nemocná! A letos dokonce ani ne doma, ale na interně neurochirurgie v pražské Ústřední vojenské nemocnici! Národní umělkyně v důchodu totiž měla takové bolesti páteře, že se vůbec nemohla hýbat a proto musela být hospitalizovaná.


Vloni i předloni byla Jiřina Švorcová na 1. máje nemocná a proto se nemohla zúčastnit oslav svátku práce na tradičním 1. máji KSČM na pražském Výstavišti. Letos doufala, že tomu bude jinak, protože předtím za šedesát let ani jednou oslavu 1. máje nevynechala! Bohužel, smůlu nepřerušila ani letos a již potřetí bude na 1. máji chybět. A to měla mít na Výstavišti nejen proslov, během kterého by zarecitovala i některou ze svých oblíbených básní, ale i autogramiádu své velmi úspěšné knihy Jiřina Švorcová osobně.
Místo veselení se s fanoušky ovšem bude ležet v nemocnici, kde ji lékaři napojili na infuze a naordinovali elektroléčbu. „Mrzí mě, že budu opět na 1. máji chybět a že se tam nesetkám se svými příznivci, kteří mi psali, jak se na autogramiádu těší. Ale snad není všem dnům konec a já se s nimi brzy setkám jinde. Už 21. května je totiž naplánované setkání mého fanklubu v pražském hotel U Hvězdy a proto doufám, že do té doby budu fit,“ řekla TopVip.cz Jiřina Švorcová, která 25. května oslaví 83. narozeniny.

Foto: XYZ Knihy