Vydavatelství Mladá fronta vydává knihu Babiš – Příběh oligarchy

Vydavatelství Mladá fronta a divize Knihy vydávají knihu Babiš – Příběh oligarchy od autora Tomáše Perglera. Autor čtenáři odhaluje dosud málo známé podrobnosti o Babišových kořenech, kariérních začátcích, podrobně analyzuje jeho sporné kontakty se Státní bezpečností nebo vznik Agrofertu. Kniha popisuje také jeho přerod v přímého aktéra politických her.


Tomáš Pergler: Babiš – Příběh oligarchy
Při sledování kroků Andreje Babiše je dobré mít na paměti kapitoly z jeho podnikatelského příběhu. Majitel Agrofertu uznával jen totální úspěch a vždy postupoval urputně za svým cílem.
Autor si nedává za cíl přinést nějaká senzační odhalení ze soukromí politika. Kniha Babiš – Příběh oligarchy se nicméně jako první snaží uceleně zmapovat život miliardáře, který ke svému agrochemickému impériu přidal v uplynulých letech také mediální vliv a politickou moc. Čtenáři odhaluje dosud málo známé podrobnosti o Babišových kořenech, kariérních začátcích, podrobně analyzuje jeho sporné kontakty se Státní bezpečností nebo vznik Agrofertu. Nechybí průřez Babišovým akvizičním tažením v české chemii, zemědělství a potravinářství. Kniha popisuje také jeho přerod v přímého aktéra politických her.

Cena: 249 Kč | vázaná bez přebalu | 168 stran + 16 stran přílohy | 130 x 200 mm

Foto: Vydavatelství Mladá fronta