Sarah Mlynowska – Co by kdyby: Popelka neobula střevíček

V nakladatelství Jota právě vychází novinka z ediční řady Pro děti a mládež: Sarah Mlynowska – Co by kdyby: Popelka neobula střevíček. Další z neotřelých pohádkových příběhů tentokrát zavede Abby a Jonáše do pohádky o Popelce.


Sourozenci si dávají veliký pozor, aby něco nepokazili, jenže se jim to zase nepovede, a vypadá to, že se žádný happy end konat nebude. S tím se Abby ovšem nehodlá smířit a je rozhodnutá udělat vše pro to, aby Popelka dosáhla svého štěstí. S její pomocí se z Popelky, trpně snášející svůj osud, stane podnikavá dívka odhodlaná vzít štěstí do vlastních rukou…
A je to tu zas! Kouzelné zrcadlo nás zaneslo do pohádky o Popelce. A vemte na to jed, že tentokrát si fakt dáme bacha, abychom tuhle pohádku nepopletli. V žádném případě. Popelka si vezme svého prince a budou spolu šťastni až do smrti.
Jenže… ouha! Jak se to mohlo stát? Popelce spadla těžká skleněná bota na nohu tak nešťastně, že ji má celou oteklou a černou. Až přijde princ zkoušet střevíček, Popelka ho rozhodně neobuje. A princ nepozná, že je to ta PRAVÁ, a nebudou spolu žít šťastně až do smrti. A zase za to můžeme my.
To se musí napravit. A musíme to stihnout dřív, než hodiny odbijí dvanáct, jinak šance, že všechno skončí happy endem, bude pryč… navždy!

pevná vazba s přebalem, 152 stran, cena: 248 Kč
Originální název: What Ever After: If the Shoe Fits
Přeložil: Jaroslava Novotná

Jak Abby a Jonáš zašmodrchali i pohádku o Sněhurce!
Dočtete se s v knize Co by kdyby: Sněhurka nesnědla otrávené jablko!

O autorce:
Sarah Mlynowska se narodila v roce 1977 a je autorkou několika knih pro mladé, například velice úspěšné čtyřdílné čarodějnické série: Šprndy a košťata, Žáby a francouzáky, Kouzla a spacáky a Pařby a lektvary. Česky vyšla i kniha pro dospívající dívky Rebelky. Předchozí díl série Co by kdyby: Sněhurka nesnědla otrávené jablko vyšel v nakladatelství Jota na jaře 2013. Mlynowska napsala také několik románů pro dospělé. V současné době žije na Manhattanu.
Víc se o ní dozvíte na: www.sarahm.com

Foto: Nakladatelství Jota