Radka Fleková – Šperky z korálků Swarovski

Pro ty, kteří rádi tvoří z korálků a chtěli by si vyzkoušet práci s luxusními materiály značky Swarovski, je určeno více než dvacet podrobných návodů na výrobu šperků z jedinečných broušených krystalů.


Kniha přináší kromě toho i seznámení s historií korálků Swarovski, představuje jednotlivé materiály (rivalky, rokajl, bižuterní komponenty, nymo a podobně), pomůcky i techniky (cihlový, síťový a provoúklý steh, rybí kost, peyote). Následuje popis konkrétních projektů, tvorba broží, náramků, náušnic, přívěsků, prstýnků a dalších jedinečných šperků.
„Při psaní této knihy jsem zlámala dvanáct korálkových jehel a nespočet jich ohnula do neuvěřitelných tvarů, spotřebovala jsem téměř dvě špulky nyma, pořádný kus vlasce, rozloučila se s foťákem i notebookem, pořádně si rozpíchala prsty, ale ze všeho nejvíc jsem se při psaní dobře bavila,“ říká autorka Radka Fleková. Publikace vychází v řadě Výtvarná inspirace.

Vydal CPress, počet stran 96, cena 189,- Kč

Křest knihy Šperky z korálků Swarovski se uskuteční ve středu 25. ledna 2012 v 17 hodin v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. Kmotrou knížky bude modelka Radka Kocurová a autorka knihy Radka Fleková předvede na místě praktickou ukázku tvorby. A prvních sto zákazníků, kteří si knihu zakoupí, dostane třpytivý dárek!

O autorce
Radka Fleková (1978) představuje své nápady v různých televizních pořadech, vede kurzy po celé republice. Je autorkou knih Šité šperky z korálků a Elegantní brože pro každou příležitost. Má tři dcery, které jsou pro ni největším zdrojem nápadů a inspirace.

Foto: Nakladatelství Cpress