Přijďte se podívat na výstavu leteckých fotografií Prostějovsko z nebe

Ty nejkrásnější letecké pohledy na Prostějovsko si mohou prohlédnout návštěvníci obchodní galerie Arkáda v Prostějově. Do 30. září 2018 se zde totiž koná výstava leteckých fotografií v rámci projektu nově připravované knihy Prostějovsko z nebe z CBS Nakladatelství. Vstup je zdarma a výstava je přístupná každý den od 9 do 20 hodin.

Foto-výstava-Prostejovsko_CBS-Nakladatelství (6)

Prostějovsko leží uprostřed Moravy na západním okraji Hané. Díky tomu, že se rozléhá se na dvou rozličných oblastech Drahanské vrchoviny a Hornomoravského úvalu je jeho krajina pestrá. Na výstavě se návštěvníkům nabídne unikátní pohled na Plumlovskou vodní nádrž, zámek Čechy pod Košířem, Otaslavice, Brodek u Prostějova, ale samozřejmě i centrum města Prostějov a mnohé další. Na výstavu jsou srdečně zváni všichni, kteří mají rádi své okolí a rádi by si jej prohlédli z jiného úhlu,“ říká Blanka Imramovská, obchodní ředitelka vydavatelství CBS.

Prostejovsko-z-nebe_CBS-Nakladatelství (1)

Výstava se nachází v obchodní galerii Arkáda v Prostějově, která je otevřena každý den od 9 do 20 hodin. Nainstalována byla 18. srpna a návštěvníci mají možnost si ji prohlédnout až do 30. září. Jedná se o upoutávku na novou knihu leteckých fotografií Prostějovsko z nebe připravovanou CBS Nakladatelstvím.

CBS Nakladatelství je známé kromě leteckých knih, také výrobou ručně malovaných map jednotlivých regionů, ale i větších území. Dále se zabývá výrobou fotomap, orientačních plánů a dalších propagačních materiálů, jimž jsou podkladem letecké snímky nebo umělecká práce malířů.

Prostejovsko-z-nebe_CBS-Nakladatelství (3)

Na knize Prostějovsko z nebe CBS Nakladatelství spolupracuje s partnery, což jsou města, obce, školy, organizace a firmy z tohoto regionu. Partneři spoluprací získají hodnotný dárek pro své obyvatele, žáky, zaměstnance, zákazníky a další osoby, kterým chtějí udělat radost poutavou knihou.

Místo konání výstavy:

Obchodní galerie Arkáda Prostějov

Konečná 23

Držovice

Datum: Do 30.9.2018, každý den 9 – 20 hodin

Vstupné: Zdarma

Foto: CBS-Nakladatelství