Nathalie Royová – Pikantní život Charlotte Lavigneové

V Nakladatelství Jota právě vychází novinka z ediční řady Pro ženy s nadhledem: Nathalie Royová – Pikantní život Charlotte Lavigneové (Cayenský pepř a javorový pudink). Třiatřicetiletá Charlotte Lavigneová, asistentka v televizním pořadu, je šarmantní mladá žena, která je málokdy dokonalá, ale o to zábavnější: je svobodná, beznadějně hledá ideálního manžela, užívá si života a… zůstatku na kreditní kartě.


Před kameru se ještě nedostala, ale snaží se realizovat v kuchyni. Zbožňuje vaření. V něm je odhodlaná, vynalézavá a je vždy připravená svádět své hosty pomocí jídla. Jejím cílem je dokonalá večeře, ale to by musela při její přípravě vypít méně vína a být míň nemotorná…
Charlotte má zkrátka dobrodružný život se svými bouřlivými láskami, věrnými přáteli, zvláštními rodinnými vztahy i historkami z práce. Být pozván k Charlotte znamená radost, ale také nepředvídatelné dobrodružství — nikdy to není jen obyčejná návštěva.

Pikantní život Charlotte Lavigneové
pevná vazba s přebalem, 312 stran, cena: 298,- Kč
Originální název: La vie épicée de Charlotte Lavigne: Piment de Cayenne et pouding chômeur
Přeložila: Jitka Řihánková

O autorce:
Nathalie Royová je novinářka, režisérka a scenáristka. Již dlouhá léta pracuje pro různá média. Je také nadšenou čtenářkou ženské literatury a milovnicí jídla a Bridget Jonesová, Sophie Kinsellová, Martha Stewartová a Julia Childová jsou součástí jejího světa. To vše také stálo u zrodu její trilogie Pikantní život Charlotte Lavigneové, jejíž první díl vyšel v roce 2011. V současnosti píše čtvrtý díl.

Foto: Nakladatelství Jota