Matt Groening – Bart Simpson: Průvodce životem

V nakladatelství Jota právě vychází novinka z ediční řady Pro děti a mládež: Matt Groening – Bart Simpson: Průvodce životem. Kámo, seš nažhavenej na celou pravdu? Dej si kousek týhle malý, ale o to vydatnější bašty, plný mňamkovejch soust vtipu, moudrosti a světaznalosti, kterou ti přináší jedinej a jedinečnej Bartoloměj J.* Simpson — pouč se o strastech života od toho, kdo má zkušenosti, všechno viděl, všechno slyšel, všechno zkusil — a všechno to popírá.


* „J.“ jako „jénius“
Nutriční hodnoty
Velikost porce: 192 stran, plus obálka
Počet porcí: 1
Obsahuje méně než dvě procenta minimální doporučené denní dávky niacinu a riboflavinu.
Obsahuje stoprocent denní dávky vlákniny (podávejte s plnotučným mlékem).

Složení
Papír, lepidlo, procesní barvy (azurová, purpurová, žlutá, černá), karton
Knížka plná vypečených rad Barta Simpsona pobaví všechny ve věkové kategorii od 10 do 100 let. Nabízí rady a poučení pro všechny situace — potřebujete pro sebe urvat co největší kus večeře? Potřebujete si zpestřit nudné každodenní koupání? Nemáte tušení, jakou hodnotu má ve škole váš oběd? Nevíte, jak sbalit holku? Jak přelstít rodiče, abyste nemuseli v osm do postele? Jak z nich vytáhnout co nejvíc peněz? Jak se stát transkontinentálním výtržníkem? Jaký je opravdový smysl života? Bart Simpson si ví rady v každé situaci a rád se se čtenáři o své zkušenosti podělí.

Matt Groening – Bart Simpson: Průvodce životem
pevná vazba bez přebalu, 186 stran, cena: 298,- Kč
Originální název: Bart Simpson’s Guide to Life
Přeložila: Věra Petrášová

O autorovi:
Karikaturista, scénárista a producent Matt Groening (*1954, USA) je otcem kultovního seriálu Simpsonovi o nesmrtelné nukleární rodince, na jejíž televizní úspěch později navázal seriálem Futurama. Do hvězdné řady geniálních charakterů se tak vedle Homera, Marge a jejich dětí zařadili i poslíček Fry, robot Bender nebo mutantka Leela. Za oba seriály získal Matt Groening cenu Emmy.

Foto: Nakladatelství Jota