L. Birnbach, B. Hymanová – Test vašeho manželství v 10 krocích

V Nakladatelství Jota právě vychází novinka z ediční řady Populárně naučná – kniha Lawrence Birnbach a Beverly Hymanové Test vašeho manželství v 10 krocích. Jak poznat, jestli je čas jít dál?


Unikátní průvodce pro miliony lapené v nešťastných manželstvích, sžírané smutkem, hněvem a strachem, sužované otázkou: „Měl bych se rozvést?“. Tým odborníků na manželství, složený z manželů a manželek samotných, v této bystré knize radí, jak najít prostřednictvím deseti kroků odpověď, zdali vztah dosáhl bodu zlomu. I když doktor Birnbach a doktorka Hymanová nepodporují rozvod, poukazují na to, že nejvysněnější stav – šťastné dlouhé manželství – nemusí být v některých případech prostě možný.
Kniha pojednává o tom, jaké jsou životy lidí, kteří zůstávají v chronicky nešťastném manželství, v porovnání s těmi, kteří se rozešli. Obsahuje břitké věcné studie, ostrý výzkum a sto otázek o sebepoznání, zdali je čas jít dál. Tento unikátní průvodce vyvrací mýty o rozvodu a umožňuje čtenářům rozpoznat, jestli ještě existuje naděje…, nebo jestli oni (a jejich rodiny) by na tom byli lépe bez sebe.

O autorech
Lawrence Birnbach je psychoanalytik a terapeut, který se specializuje na práci s jednotlivci i páry, které se ocitly v problémových vztazích. Působí v New York City a ve Westportu.
Beverly Hymanová je mezinárodně známou obchodní a organizační poradkyní specializující se na řešení obchodních konfliktů. Je konzultantkou několika agentur OSN a mluvčí národních a mezinárodních konferencí.

pevná vazba s přebalem / 240 stran / cena 278,- Kč

V nakladatelství Jota také vyšlo
Lori Gottliebová – Jak najít manžela
Proč u svých partnerů nehledat absolutní dokonalost
Nečekejte na pana Pravého, spokojte s panem Dostačujícím! Vtipná a překvapivá sonda do světa moderního randění.

Foto: Nakladatelství Jota