Knihy Dobrovský otevírají tři nová knihkupectví

Knihy Dobrovský během posledního měsíce udělaly radost svým zákazníkům novým knihkupectvím hned ve třech městech republiky. Novou prodejnu s barevnými proužky najdou v Praze, Ostravě a Táboře. Celkem už Knihy Dobrovský fungují na 44 místech v republice.

Na konci února se do sítě knihkupectví Knihy Dobrovský přidala nová, již třetí pobočka v Ostravě. Nachází se v Obchodním centru Futurum.

 

KNIHY DOBROVSKÝ Ostrava – OC Futurum

Adresa: Novinářská 3178/6, 702 00 Ostrava

Otevírací doba: Po-Ne: 9:00-21:00

 

Dveře do literárních světů Knihy Dobrovský nově otevřely i v druhém největším městě Jihočeského kraje, v Táboře. Nové knihkupectví najdou čtenáři, co by kamenem dohodil od unikátní botanické zahrady.

 

KNIHY DOBROVSKÝ Tábor

Adresa: 9. května 517/5, 390 00 Tábor

Otevírací doba: Po-Pá: 9:00-18:00, So: 9:00-13:00

 

Nejnovější knihkupectví Knihy Dobrovský dokončily teprve před pár dny v pražském Karlíně, a to hned vedle stanice metra Křižíkova.

 

KNIHY DOBROVSKÝ Praha – Karlín

Adresa: Thámova 132/28, 186 00 Praha

Otevírací doba: Po-Pá: 8:30-18:30

 

V nových prodejnách knihkupci vyladili nabídku literárních novinek k dokonalosti, a nezapomněli ani na široký výběr společenských her a dárků.

Pro zákazníky jsou samozřejmě připraveny pravidelné akce a slevy, a mohou čerpat výhody Klubu Knihy Dobrovský. Všechny nové prodejny také nabízejí osobní odběr zboží objednaného z e-shopu knihydobrovsky.cz, bezplatnou výměnu či vrácení zboží.

 

Foto: Knihy Dobrovský