Karen Marie Moning – Krvavá horečka

V nakladatelství Jota právě vychází novinka z ediční řady Beletrie: Karen Marie Moning – Krvavá horečka. Druhá část pětidílné řady Horečka – série, která vás rozpálí.


MacKayle Laneové zabíjí sestru a ona se rozhodne vypátrat jejího vraha. Netuší ale, že se tím současně vydává na dlouhou cestu plnou záhad, nebezpečí a také nelehkého sebepoznání. Seznamuje se s dvěma tajemnými muži, bohatým a nepřístupným knihkupcem Jerichem Barronsem a pro pozemské ženy neodolatelným dananským princem V’lanem, jenž jí nabízí pomoc. Chce-li přežít a dobrat se pravdy o sestřině smrti, musí dovedně využívat oba průvodce, jimž sama nedokáže věřit, a především najít Sinsar Dubh – milion let starou knihu černé magie ovládající svět nesmrtelných i smrtelných bytostí. Stínová říše Dananů dlouhá tisíciletí nerušeně existovala vedle světa lidí. Nyní ale zeď, která je dělila, mizí a Mac zůstává osamoceným bojovníkem za záchranu svého druhu…
Moningová neupouští od skvěle vypointovaných dialogů a cílevědomě vede příběh k dalšímu pokračování, které američtí čtenáři netrpělivě očekávali před zavřenými dveřmi knihkupectví.
Příběh, který nedává vydechnout. A s poslední stranou to nekončí…
K vydání se připravují další díly série Horečka.

brožovaná vazba / 360 stran / cena 298,- Kč

O autorce:
Karen Marie Moning je autorkou dvanácti úspěšných románů, z nichž mnohé se dostaly na první místo žebříčku nejprodávanějších knih New York Times, a je držitelkou prestižní ceny RITA udělované ve třinácti kategoriích romantické literatury. Její knihy byly přeloženy do jednadvaceti jazyků. Do povědomí se zapsala příběhy ze skotské vysočiny, ale postupně ji začala stále více zajímat keltská mytologie. Žije střídavě v Georgii a na Floridě.
Práva na zfilmování série Horečka zakoupilo studio DreamWorks, první díl, Temná horečka, vstoupí do kin již v roce 2013.

„Svůdný mix keltské mytologie a temného nebezpečí okořeněný erotikou.“
Chicago Tribune

Foto: Nakladatelství Jota