Glenn Matten & Aidan Goggins – Lži o zdraví

V nakladatelství Jota právě vychází novinka z ediční řady Populárně naučná: Glenn Matten a Aidan Goggins – Lži o zdraví. Jak dosáhnout výjimečného zdraví. Odhalte pravdu o zdraví, výživě a farmaceutickém průmyslu!


Průvodce zdravím pro každého, koho už nebaví neustále se měnící informace o negativech či pozitivech vajíček, margarínu, červeného masa nebo vegetariánské stravy.
Dva mladí britští vědci odhalují pravdu o potřebách zdravého lidského těla, kterou se nám snaží farmaceutický průmysl za pomoci médií zatajit. Kniha si klade za cíl vyvrátit řadu lží, mýtů a omylů týkajících se péče o zdraví a předložit čtenářům vědecky podložené údaje o tom, jaká je skutečná pravda. Dozvíme se tak mnoho užitečných informací o falešné slávě antioxidantů, o prospěšnosti selenu, o zbytečnosti valné většiny potravinových doplňků, o významu slunce a vitamínu D a mnoha dalších tématech zdravé výživy.


Publikace poslouží jako kompletní příručka péče o zdraví ve 21. století. Předkládá pravdivou zprávu o vědeckém poznání v oblasti zdravé výživy, ale nabízí také podrobný přehled potravin, výživových doplňků a změn životního stylu, jež jsou nezbytné pro dosažení a udržení celkového zdraví.

pevná vazba s přebalem / 256 stran / cena 298,- Kč

„Autoři Glen Matten a Aidan Goggins nám řeknou vše, co opravdu potřebujeme vědět, abychom zůstali zdraví.“
The Times

„Skvělá kniha, která mnohým lidem otevře oči.“
The Pharmaceutical Journal

Foto: Nakladatelství Jota