Carole Radziwillová – Vdovin průvodce sexem a radněním

V nakladatelství Jota právě vychází novinka z ediční řady Pro ženy s nadhledem: Carole Radziwillová – Vdovin průvodce sexem a radněním. Claire Byrneová, půvabná čtyřiatřicetiletá Newyorčanka, je provdaná za věhlasného sexuologa a spisovatele. Její manžel Charlie je okouzlující muž, ale s věrností si hlavu neláme; je pevně přesvědčen, že láska a sex nemohou dlouho existovat současně, a své nevěry se ani nenamáhá skrývat. Do jejich života nečekaně zasáhne smrt. Charles zemře přímo na chodníku poté, co mu na hlavu spadne bronzová socha…


Po smrti manžela se Claire musí znovu najít a přehodnotit celý svůj dosavadní život. Během následujícího roku začne chodit k psychologovi, navštíví vědmu a zažije několik erotických dobrodružství. Málo jí, hodně pije, chodí s hokejistou, miliardářem a hercem. Zatímco truchlí po manželovi a hledá náplň života, uvědomí si, že má příležitost získat něco mnohem většího, než doposud měla — najít sama sebe, a možná i skutečnou lásku.

Vdovin průvodce sexem a radněním
pevná vazba s přebalem, 328 stran, cena: 298,- Kč
Originální název: The Widow’s Guide to Sex And Dating
Přeložila: Jaroslava Novotná
Vychází také jako e-kniha.

„Vtipné a kouzelné. První román Carole Radziwillové je lahůdka. Úplně jsem se zamilovala do hlavní postavy Claire.“
Candace Bushnell, autorka knih Sex ve městě a Deníky Carrie B.

O autorce:
Carole Radziwillová se narodila v roce 1963 a je americká spisovatelka, novinářka a televizní reportérka, žijící v New Yorku. Od roku 1986 pracovala v redakci televize ABC, kde získala řadu ocenění, včetně tří cen Emmy. Přispívá také do řady časopisů — Harper’s Bazaar, Marie Claire, Women and Health, Town & Country… Pro časopis Glamour psala sloupky Polední schůzky (Lunch Dates), ve kterých při obědě zpovídala slavné osobnosti. V roce 2011 se zúčastnila populární televizní reality show Sladký život v New Yorku (The Real Housewives of New York City). Manžel Carole Radziwill Antony byl synovcem Jackie Kennedyové Onassisové, po jeho smrti randila mj. i s neždádanějším hollywoodským mládencem Georgem Clooneym.

Foto: Nakladatelství Jota