Brenda Shoshannaová – Proč muži opouštějí ženy

V nakladatelství Jota právě vychází novinka z ediční řady Beletrie pro ženy s nadhledem: Brenda Shoshannaová – Proč muži opouštějí ženy. Zjistěte už jednou provždy, jak na chlapy! Muži hovoří o tom, proč se rozhodli ukončit svůj partnerský vztah a co by bývalo mohlo změnit jejich rozhodnutí.


Všichni muži touží po lásce. Když ji získají, někteří z nich dostanou strach a ze vztahu prchají. Po lásce sice touží, notně se jim však uleví, když se ze vztahu vymaní. Těmto mužům připadá, že vztahy jsou obtížné. Obtížně se hledají, obtížně se udržují a je obtížné si je příjemně užít. Pravdou ale je, že nedostatek vztahů ani nedostatek lásky nikdy neexistuje. Proč nejsme tedy zamilovaní neustále? Co způsobuje, že utíkáme před láskou, po níž jsme tak lační?
Kniha Proč muži opouštějí ženy vznikla jako odpověď na tuto otázku. Zabývá se tím, co vyhání muže z náručí žen, i tím, co by je v nich dokázalo udržet. Jejím hlavním posláním je pomoci mužům i ženám pochopit hloubku i šířku mužské touhy, a tím jim umožnit, aby vytvořili vztahy, které dokáží překonat každou vztahovou vichřici.
Autorka hovořila se širokým spektrem mužů, kteří zastupovali nejrůznější věkové, ekonomické, vzdělávací i sociální skupiny. Někteří žili sami, jiní byli rozvedení. V průběhu rozhovorů se je snažila navést k tomu, aby odkryli základní esenci své zkušenosti se ženami. Přirozenou cestou se tak dobrali k rozličným tématům a každý z mužů byl požádán, aby se podrobněji zabýval svým příběhem. Reedice úspěšného titulu. Co přichází, když zamilovanost pomalu odplouvá? Podívejte se na svůj vztah mužskýma očima.

pevná vazba s přebalem / 312 stran / cena 298,- Kč

Foto: Nakladatelství Jota