Andrew Evans – Ukrajina

V nakladatelství Jota vychází aktualizace knihy z ediční řady Turistické průvodce: Andrew Evans – Ukrajina. Již třetí aktualizované vydání oblíbeného průvodce z britské řady Bradt, který přináší nejnovější informace o cestování do země, která se v posledních letech mimořádně proměnila.


Ukrajina, stát ve východní Evropě u Černého a Azovského moře, procházela poměrně pestrým vývojem, dnes je ovšem cílem řady turistů. Průvodce vás zavede na místa, kde podávají ten nejlepší boršč, a nasměruje vás na nejkrásnější cesty okolo břehů Černého moře. Pro úplnost nabízí průvodce i obsáhlé informace z oblasti rozmanité historie, kultury i přírodních krás země, doplněné o barevné fotografie a množství podrobných map.
Milovníci historických památek si nenechají ujít návštěvu hlavního města Kyjeva, rozrůstajícího se průmyslového centra na řece Dněpr. Někteří zamíří do národního přírodního parku, jiní odpočívat k moři. Dobrou volbou je také prohlídka přístavního města Oděsa, Sevastopolu, Charkova nebo návštěva města Dněpropetrovsk. Speciální zájezdy směřují i do nechvalně proslulé oblasti Černobylu.
Turistický průvodce po Ukrajině z řady Bradt nakladatelství Jota je nejaktuálnější a nejobsáhlejší průvodce touto oblastí na trhu, nabízející nezapomenutelné zážitky pro každý rozpočet.
K průvodci získáte navíc elektronický slovník Lingea Lexicon 5 v jazyku dle svého výběru se slevou 30 procent, nebo zdarma elektronický slovník EasyLex 2 angličtina a program pro správu, editaci a publikaci digitálních fotografií Zoner Photo Studio 13 Professional k využívání po dobu 90 dní zcela zdarma, a slevu 10 procent k jeho nákupu

Ukrajina
Andrew Evans
brožovaná vazba šitá i lepená
480 + 20 stran
běžná cena: 548 Kč

Podívejte se, jak hovoří známí cestovatelé o průvodcích z britské řady Bradt, které vydává Jota:

Foto: Nakladatelství Jota