Žraloci na s(o)uši: animované žraločí dobrodružství

Animovaný film Žraloci na s(o)uši vypráví o dvou žraločích bratrech – malém Pupovi a velkém Juldovi. Poté, co pytláci ukradnou z jejich útesu žraločí vajíčka do gurmánských restaurací, rozhodne se malý Pup stůj co stůj zjednat nápravu a pln odhodlání se vydá na souš, do lidského světa, kam nikdy předtím žraločí ploutev nevkročila. Julda se však začne o osud svého malého brášky na pevnině obávat – a ve speciálním robotickém obleku, který kdysi společně sestrojili, se vydá na souš zachránit Pupa. A když už jednou vyleze na břeh, nenechá si rozhodně ujít příležitost zjistit, jak vlastně chutná opravdové suchozemské kuře – divoká žraločí jízda začíná!


Žraloci na s(o)uši jsou zábavným filmem pro celou rodinu v dobrém duchu nejlepších snímků z Pixarovské produkce (nabízí se srovnání s Příběhem žraloka – nápad vytvořit Žraloky na s(o)uši však tomuto hollywoodskému snímku dokonce předcházel). Graficky skvěle vyvedený a špičkově animovaný příběh o dvou žralocích a jejich cestě na souš slibuje doplout s pořádnou porcí mořské zábavy a nabroušeného humoru do českých kin 17. listopadu 2011.


V českém znění uslyšíme české dabérské hvězdy jako jsou Petr Rychlý, Ivana Korolová, Dalibor Gondík, Tomáš Matonoha, Lucie Benešová, Jitka Molavcová, Ota Jirák, Matouš Ruml nebo Kryštof Hádek.

Žraloci na s(o)uši
Původní název: Seefood
Země původu: Malajsie
Žánr: animovaný, komedie
Režie: Goh Aun Hoe
Hrají: v českém znění: Petr Rychlý, Ivana Korolová, Dalibor Gondík, Tomáš Matonoha, Lucie Benešová, Jitka Molavcová, Ota Jirák, Matouš Ruml, Kryštof Hádek a další
Scénář: Jeffrey Chiang
Střih: Louis Teo Cee Wei
Hudba: Imaginex Studio
Producent: Mahmoud Orfali
Světová premiéra: léto 2011
Domácí premiéra: 17. 11. 2011
Oficiální stránky: http://www.seefood-themovie.com/

Podívejte se zde na trailer snímku Žraloci na s(o)uši:

Foto: Hollywood Classic Entertainment