Pozvání na rande nebylo nikdy jednodušší, a to díky nové valentýnské aplikaci

Svátek zamilovaných je za dveřmi, a tak opět vyvstává otázka, jak svoji drahou polovičku co nejoriginálněji potěšit. Čokoládky, květiny a plyšová srdíčka jsou jistě fajn, ale co takhle připravit na Den svatého Valentýna rande snů? Nikdy to nebylo jednodušší, stačí pár kliknutí ve valentýnské aplikaci Cinema City a rande v kině je na světě!

Valentýn
Pozvěte svou lásku na romantické rande do kina a užijte si jedinečný filmový zážitek se speciálním Valentýnském menu! Zařídit rande na míru, vymyslet pro svou lásku něco originálního nebo překonat obavy z pozvání na první rande – to vše teď můžete hodit za hlavu, protože nová valentýnská aplikace Cinema City je tady!
Použít aplikaci zvládne každý, stačí jen pár kliknutí a rande je na světě Na adrese: http://valentyn.cinemacity.cz/ se můžete zaregistrovat nebo se přihlásit přes Facebook. Pak už jen stačí vybrat kino a film, na který chcete svoji lásku pozvat. V dalším kroku si vyberete valentýnské přáníčko a text, který má být v pozvánce uveden. Pak už jen stačí pozvánku odeslat buď zprávou na Facebooku nebo prostřednictvím emailu. Po kliknutí na „odeslat“ se pak odsoudíte k napínavému čekání, zdali vaše drahá polovička přijme vaše pozvání. Pokud se vše povede a vaše vyvolená/vyvolený pozvání přijme, dostane každý z vás jednu polovinu výherního kódu. Při setkání v kině pak svůj kód složíte dohromady a získáte za něj při koupi dvou středních nápojů jeden velký společný popcorn zdarma. Takže neváhejte a pozvěte svoji lásku do kina dřív, než to udělá někdo jiný, protože jednodušší to nikdy nebylo!

Foto: Cinema City

1920x1080px_osudy_hvezd