Otestujte své filmové znalosti v hravém kvízu a získejte vstupenky do kina!

Myslíte si, že máte filmy v malíčku? Vyznáte se ve filmových postavách a jména herců a hereček znáte i pozpátku? Tak právě pro vás je tu novinka v podobě filmového kvízu od Cinema City. Chytlavý kvíz má však jedno velké plus, a to výhry! Nasbírané body ze hry si totiž můžete směnit přímo v e-shopu aplikace, a to například i za 2D vstupenky do kina.

Cinema City kvíz 1
Filmový kvíz od Cinema City je nová zábavná aplikace ve které si hráči prověří zábavnou formou jejich filmové znalosti. Soutěž běží od 13. do 26. října 2015. Do kvízu se dostanete přes facebookový profil Cinema City nebo na adrese http://kviz.cinemacity.cz/. A můžete začít! Cílem hry je uhodnout filmy, filmové postavy nebo jména herců a hereček. Hádanka se vám objeví pomocí obrázku a vy máte na výběr písmena, ze kterých musíte název složit. Takže vaše představivost musí běžet na plné obrátky. O kvalitě kvízu dokazuje fakt, že se mezi fanoušky filmu rozšířil bleskovou rychlostí a jeho splnění je pro každého výzvou. Buďte si jistí, že jakmile do kvízu vstoupíte, nic vám nedovolí ho zavřít.

Cinema City kvíz 2
V kvízu sbíráte body za správně zodpovězenou filmovou otázku, co otázka, to bod. Další cesta jak nahnat body k výhře je zadat číslo Cinema City karty nebo pozvat do aplikace svoje kamarády. Naopak body ztrácíte, když využijete nápovědu k otázce. Získané body můžete posléze rovnou směnit v e-shopu za spoustu lákavých cen, mezi nimiž jsou například 2D vstupenky do kina, malý popcorn zdarma, 1+1 vstupenka zdarma, 50 % sleva na střední menu nebo velké menu za cenu středního. Po výměně soutěžních bodů obdrží uživatel v aplikaci svůj unikátní kód, který mu bude zaslán na email, který poskytl v rámci registrace do soutěže. Tento kód pak předloží u pokladny nebo baru s občerstvením kteréhokoli kina Cinama City.

Foto: Cinama City

FB_post_Mysmas