Odpočiňte si od horkého léta u filmových novinek a vyhrávejte

Léto nám pomalu ale jistě končí a počasí nám právě dopřává odpočinek od horkých slunečních paprsků. Nadcházející deštivé dny přímo vybízí k relaxaci u filmu a kde jinde, než právě v Cinema City. Návštěva kina je totiž v letním období o to zábavnější, protože mimo filmového zážitku na vás čeká spousta zajímavých výher! Hlavní cena, tedy automobil SEAT Ibiza, již zná svého majitele, ovšem zbývá ještě 62 000 úžasných výher! Přijďte i vy a vyhrávejte v Cinemixu.

Staň se vítězem Cinema City
Návštěva vašeho oblíbeného kina je teď v létě ještě zábavnější než dříve, a to díky soutěži Cinemix, která poběží až do konce prázdnin. Každá vstupenka na váš oblíbený film vám nyní přinese vždy něco navíc! Ve všech multiplexech Cinema City jsou umístěny stojany s tablety, kde si můžete ihned po zakoupení vstupenky zasoutěžit. Pokud si budete chtít nechat překvapení až na doma, vylosovat si svoji výhru můžete i na webové stránce www.cinemix.cz nebo použít FB aplikaci.
„Během léta jsme rozdali už 238 tisíc cen a stále pokračujeme!“ řekl marketingový manažer Robert Švec. Asi nejšťastnější návštěvnicí Cinema City se v minulém týdnu stala slečna Veronika, která soutěžila v plzeňském kině. Získala totiž hlavní výhru Cinemixu, a to nový Seat Ibiza. „Vůbec jsem to nečekala, zašli jsme s přítelem na film a soutěžili přímo na panelu v kině a najednou se mi objevila výhra auta! Nemohla jsem tomu uvěřit, jdu jen na film a vyhraju auto? To je fantazie!“ Výherkyni gratulujeme a přejeme mnoho šťastných kilometrů. Vy ostatní nezoufejte, ve hře je ještě spousta dalších lákavých výher, které čekají na své majitele. Výherní je opravdu každá vstupenka… Tohle léto v Cinemixu zkrátka vyhrává každý!

Více informací na: www.cinemacity.cz

Foto: TV Prima

FB_post_chalupari