Hororový snímek Jessabelle jde do kin

Stejně jako každý rok, s podzimem přichází období hororů. Zajímavou podívanou nabídne bezesporu hororový thriller Jessabelle od producentů Paranormal Activity. Do režisérského křesla se tentokrát posadil Kevin Greutert, který již stojí za Saw VI a Saw 3D. Hororový zážitek s podtitulem »v tváři démona« si můžete vychutnat již od 13. listopadu 2014 v českých kinech.


Jessie po tragické autonehodě přijde o svého snoubence a sama zůstane ochrnutá. Snaží se najít pro své bolavé tělo i duši trochu klidu, a proto se rozhodne nastěhovat se do starobylého domu v Louisianě patřící jejímu otci. Kvůli svému postižení je nenucena obývat pokoj své dávno zesnulé matky, který se nachází v přízemí budovy. Jednoho dne nalezne Jessie ukrytou videokazetu, na jejímž štítku si přečte, že se jedná o její dárek k narozeninám. Na pásce je starý záznam, jak matka vykládá Jessiinu budoucnost z karet, a přitom svoji dceru upozorní na skutečnost, že je »někdo« nebo »něco« v domě, co se jí snaží ublížit a že ji čeká velice brutální smrt.


Duch má jednoznační cíl: zabít ji! Podaří se Jessie přežít a vypořádat se svou minulostí? Dokáže zvrátit kletbu ze záhrobí a rozluštit tajemství z minulosti? Duchové si pro ni mají přijít…


Režisér Kevin Greutert (Saw VI a Saw 3D) obsadil do hlavní role Jessie nepříliš známou herečku Sarah Snook, kterou jste mohli zaznamenat v australských filmech Sleeping Beauty či Predestination. Po jejím boku se objeví o něco zkušenější Mark Webber a Joelle Carter. Atmosféra filmového zážitku dokáže díky skvělému střihu slabším náturám navodit husí kůži.

Na trailer k filmu se můžete podívat zde:
httpV://www.youtube.com/watch?v=CoBCEdt_BC8

Foto: www.presscode.cz