Filmoví fandové pozor! Otestujte své filmové znalosti v hravém kvízu a získejte zdarma vstupenky do kina!

Myslíte si, že máte filmy v malíčku? Vyznáte se ve filmových postavách a jména herců a hereček znáte i pozpátku? Tak právě pro vás je tu další pokračování úspěšného filmového kvízu od Cinema City. Chytlavý kvíz má navíc velké plus, a to výhry! Nasbírané body ze hry si totiž můžete směnit přímo v e-shopu aplikace, a to například i za 2D vstupenky do kina.

filmovy_kviz_vizual
Filmový kvíz od Cinema City je zábavná aplikace, ve které si hráči prověří hravou formou jejich filmové znalosti. Soutěž běží do 29. listopadu 2016. Do kvízu se dostanete přes facebookový profil Cinema City nebo na adrese http://kviz.cinemacity.cz/. A můžete začít! Cílem hry je uhodnout filmy, filmové postavy nebo jména herců a hereček. Hádanka se vám objeví pomocí obrázku a vy máte na výběr písmena, ze kterých musíte název složit. Takže vaše představivost musí běžet na plné obrátky. O kvalitě kvízu svědčí fakt, že se mezi fanoušky filmu rozšířil bleskovou rychlostí a jeho splnění je pro každého výzvou. Buďte si jistí, že jakmile do kvízu vstoupíte, nic vám nedovolí ho zavřít.
V kvízu sbíráte body za správně zodpovězenou filmovou otázku, co otázka, to bod. Další cesta jak nahnat body k výhře je zadat číslo Cinema City klubové karty nebo pozvat do aplikace svoje kamarády. Naopak body ztrácíte, pokud využijete nápovědu k otázce. Získané body můžete následně rovnou směnit v e-shopu za spoustu lákavých cen, mezi nimiž jsou například 2D vstupenky do kina, malý popcorn zdarma, 1+1 vstupenka zdarma nebo velké menu za cenu středního. Po výměně soutěžních bodů obdrží uživatel v aplikaci svůj unikátní kód, který mu bude zaslán na email, který poskytl v rámci registrace do soutěže. Tento kód pak předloží u pokladny nebo baru s občerstvením kteréhokoli kina Cinema City. A výherci pozor! S vyzvednutím výhry neotálejte – čerpat ji můžete do 30. listopadu 2016 do 23:59:59.

Foto: Cinema City