Představení pro nezadané v Divadle Rokoko, pro ženy a muže od 25 do 45 let

V sobotu 13. října od 17 hodin v Divadle Rokoko pořádají Městská divadla pražská 10. jubilejní večer pro nezadané ženy a muže ve věku od 25 do 45 let s pestrým doprovodným programem. Akci odstartuje komedie Oddací list, večerem budou provázet Máša Málková a Jiří Hána.


Program začne v 17 hodin představením Oddací list. Poté bude následovat večerní program, který umožní všem nezadaným, i těm stydlivějším, se přirozenou formou seznámit. Cílem je poskytnout účastníkům příjemný kulturní zážitek a nenásilnou příležitost k poznání nových přátel a protějšků. Večerem budou provázet oblíbení herci Máša Málková a Jiří Hána. Diváci si budou moci prohlédnout nově zrekonstruované zákulisí divadla a zapojit se do různých seznamovacích aktivit. Pro páry, které se během večera seznámí, je připraven bonus – získají »Oddací list«, který bude sloužit jako poukaz na vstupenku 1+1 zdarma do divadel ABC a Rokoko.


Večery pro nezadané zařazují Městská divadla pražská do svého programu již od roku 2010 a zaměřují se na různé věkové skupiny i menšiny. S nápadem pořádat představení pro nezadané tehdy přišla správní ředitelka Eva Römerová: „Dočetla jsem se, že např. v USA něco podobného pořádají v muzeích, z USA to potom přebraly i některé evropské země a já jsem si říkala, že by se nám to pěkně hodilo do poslání Městských divadel pražských. Jsme divadlo otevřené, chceme se stát přirozenou součástí hlavního proudu moderního městského života. Jsme tady pro širokou veřejnost. Tento projekt se mi moc líbil a říkala jsem si, že něco podobného by se klidně dalo organizovat i v divadle. Takže jsme s tím začali.“


Vstupenky na večer pro nezadané jsou za 320 Kč (sleva pro studenty je 30 procent). V ceně je zahrnuta vstupenka na představení, welcome drink i bohatý doprovodný program.

Divadelní představení pro nezadané 25–45 let
Sobota 13. října 2012, 17 hodin, Divadlo Rokoko

Foto: Divadlo Rokoko / Ondřej Pýcha