Vyrazte s dětmi na hory. Vezměte rodinu na Dolní Moravu a užijte si prodloužený víkend nebo jarní prázdniny

Na Dolní Moravě lyžují děti výhodněji. Ty nejmenší do šesti let zadarmo, odrostlejší mají skipas za 190 korun. Od ledna do března proto Dolní Morava láká rodiny na společné pobyty. Lyžaři míří za stoprocentní zárukou sněhu, upraveným areálem přizpůsobeným malým i velkým a za skvělou nabídkou doplňkových aktivit.

Ubytujte se například v penzionu Terezka nebo útulných horských chatách, které leží přímo u sjezdovek. Až do konce března navíc můžete využít speciální pobytový balíček pro rodiny s dětmi za lepší cenu.

Užijte si deset kilometrů sjezdovek se stoprocentní zárukou sněhu. Dopřejte si večerní lyžování na sjezdovce Kamila či večerní sáňkování. Na děti se těší Ski areál U Slona plný zábavných prvků. K dispozici je zde též široká sjezdovka s kotvou či čtyřsedačkovou lanovkou. Zkušení instruktoři z lyžařské školy Amálka se postarají i o individuální a skupinovou výuku jízdy na lyžích. A lekce jsou k dispozici také pro dospělé.

Kromě lyžování se můžete společně vyřádit na Mamutí horské dráze, užít si výhledy na nejdelším visutém mostě na světě Sky Bridge 721 nebo na Stezce v oblacích a v okolní krajině se můžete projet po šedesáti kilometrech běžkařských rolbovaných tras.

Zažijte pořádnou dolnomoravskou jízdu také vy! Pořiďte si speciální balíček, skipasy a další služby pohodlně, rychle a výhodněji v e-shopu. Veškeré informace o pobytech, animacích či wellness najdete na webu Dolní Moravy www.dolnimorava.cz

Foto: www.dolnimorava.cz