Vánoce trochu jinak: zasněžené hory, teplé prameny

Týdny příprav: velký domácí úklid, nákupy, pečení a vaření, nervozita. Vyhněte se letos veškerým stresům a připravte si Vánoce jinak. Vyjeďte za nimi do lázní.

Janske_lazne_pod_snehem
Nemáte rádi předvánoční šílenství, jste sami, nebo si prostě jen přejete prožít Vánoce neobvykle? Zkuste to letos v Janských Lázních, které připravily speciální Vánoční pobyt. Slavnostní atmosféru se stromečkem, štědrovečerní tabulí a rozdáváním dárků si tady užijete opravdu netradičně. Mimo domov, v klidu, obklopeni zasněženými horami, teplými lázeňskými prameny a – především bez starostí.

konske_sane_zmenseno

Program obsahuje:
6 dní a 5 nocí s polopenzí
štědrovečerní večeři o čtyřech chodech a vánoční dárek pro Vás
Wellness program: klasickou částečnou masáž, perličkovou koupel s přísadou, 5 volných vstupů do Aquacentra na dvě hodiny denně (bazén s protiproudem, finská a parní sauna, vnitřní a venkovní vířivka), 5 volných vstupů do fitcentra
10% slevu na volně prodejné procedury
20% slevu na vícedenní Skipas do SkiResortu Černá hora – Pec pod Sněžkou
kartu na ski bus zdarma
parkování, lázeňské poplatky a WiFi připojení

Vánoce v Janských Lázních můžete strávit od 22./23. do 27./28. prosince, za pobyt i s polopenzí zaplatíte od 6.832 korun.

Lazensky_dum_zmenseno

O Janských Lázních
Zdejší teplé minerální prameny se využívají při léčbě pohybových, neurologických, onkologických a respiračních onemocnění. Světovou proslulost získaly v 1. polovině 20. století úspěšnou léčbou následků dětské obrny a staly se tak první léčebnou svého druhu v Evropě.

Terra_mensi

Více na: http://www.janskelazne.com

Foto: www.janskelazne.com

FB_post_chalupari