Užijte si jarní lyžování v Janských Lázní

Lyžařská sezóna se pomalu chýlí ke konci. Pokud ji chcete zakončit na domácích svazích, zajeďte do Krkonoš. Na Černé hoře se totiž obvykle lyžuje až do dubna a zdejší léčebné lázně nabízejí lyžařům speciální výhody, které stojí za to.


Janské lázně jsou vstupní branou do jednoho z nejrozsáhlejších lyžařských rezortů Černá hora – Pec pod Sněžkou. Přímo z města vede kabinková lanovka na Černou horu s téměř čtyřicítkou kilometrů špičkových sjezdovek, po kterých jezdí přes dvacet vleků a lanovek.


Komfort, známý spíš z lyžařských pobytů v zahraničí, kdy ze sjezdovky přejdete rovnou do bazénu, můžete v úspornější variantě zažít i na českých horách. Janské Lázně letos pro lyžaře připravily zajímavé pobyty i s volným vstupem do Aquacentra na dvě hodiny denně, skibusem zdarma, až dvacetiprocentní slevou na skipas i s dalšími výhodami.


Bazén Aquacentra s vodní plochou 230 m2 je unikátní v tom, že ho plní léčivý minerální pramen. Je vybaven protiproudem, vodními hříbky a clonami, masážními a perličkovými lůžky a vnitřní i vnější vířivkou, saunou a parním boxem. V rámci areálu si tu navíc od špičkových fyzioterapeutů můžete objednat ozonoterapii nebo masáže, jako jsou například Havajská Lomi Lomi nebo masáž lávovými kameny.
A pokud náhodou neholdujete lyžování, snowboardingu, ani vodním hrátkám, nevadí. V tom případě přidejte pár lázeňských procedur, nebo si půjčte sáňky a vyrazte na unikátní sáňkařskou dráhu pro děti i dospělé.

O Janských Lázních
Zdejší teplé minerální prameny se využívají při léčbě pohybových, neurologických, onkologických a respiračních onemocnění. Světovou proslulost získaly v 1. polovině 20. století úspěšnou léčbou následků dětské obrny a staly se tak první léčebnou svého druhu v Evropě.

Více na: www.janskelazne.com

Foto: www.janskelazne.com