OC Šestka chystá velký zábavní projekt s jedničkou v oblasti herních a sportovních hřišť

Obchodní centrum Šestka chystá velký zábavní projekt pro své návštěvníky. Uveden do provozu by měl být počátkem příštího roku. Jako partnera pro tento projekt si OC Šestka vybrala jedničku na trhu herních a sportovních hřišť a areálů, která obdobné projekty realizuje po celém světě. Rozlehlý prostor se bude rozprostírat až na 10 000 m2 a bude se nacházet jak v kryté části obchodního centra, tak na přilehlých pozemcích.

Finská společnost je po celém světě známým realizátorem herních a sportovních hřišť. Každý areál je jiný, proto i OC Šestka bude mít unikátní sestavu atrakcí. Ty se dají různě kombinovat. Mezi nejčastější patří futuristické tobogány a skluzavky, obří prolézačky různých tvarů a délek, parkurové areály i hřiště všeho druhu pro outdoorové sportování.

„Letošní rok bude pro všechny náročným obdobím, i proto jsme se rozhodli počátkem příštího roku potěšit naše návštěvníky a dopřát jim nevšední zábavu plnou radosti. Důležité je ale i obchodní hledisko, snažíme se dlouhodobě zvyšovat návštěvnost a toto představuje pouze jeden z kroků. V uplynulém roce jsme díky rekonstrukci a modernizaci centra jako takového, včetně foodcourtu, a práci se skladbou nájemních jednotek dosáhli 95 procent obsazenosti a dvacetiprocentního růstu návštěvnosti. Chceme v tomto trendu pokračovat i nadále,“ dodává Michaela Němcová, ředitelka OC Šestka.

Foto: www.ocsestka.cz