Největší letní mejdan v Praze vypukne 10. srpna!

Party a koncert plný hudby, tance a zábavy vypukne 10. srpna 2018 v Praze na Křižíkově fontáně. Pětatřicet účinkujících, včetně zahraničních hostů, oslaví mimo jiné světové hudební osobnosti: Whitney Houston a Michaela Jacksona. Největší letní mejdan v Praze Dance Divas bude vyvrcholením oslav 8. ročníku Prague Pride Festivalu.

dance-divas_web_bez_textu

V pátek 10. srpna na pražské Křižíkově fontáně proběhne velkolepá show Dance Divas, na které vystoupí zde přes 35 účinkujících. Unikátní show bude mimo jiné věnovaná dvěma hudebním osobnostem: Whitney Houston (1963–2012) a Michaelu Jacksonovi (1958–2009), kteří by v srpnu oslavili životní jubilea.

Půjde o největší hudební akci v historii Prague Pride, kterou podpoří řada domácích a zahraničních hvězd “vysvětluje producent večera Janis Sidovský. Vedle tradičního sobotního průvodu je právě páteční koncert Dance Divas nejvýraznější akcí letošního Prague Pride Festivalu.

V hlavním programu vystoupí:

Heather Small (UK) – Hlas skupiny M People, se kterou dosáhla světového úspěchu díky hitům Moving On Up, One Night In Heaven, Proud a Search For The Hero. Dara Rolins, Debbi, Ilona Csáková, Ellis Mraz, Dannie Ella – výrazná osobnost českého soulu a R&B, Artefact Dance Company – taneční skupina složená z profesionálních tanečníků působících na české taneční scéně, Danyl Johnson (UK) – finalista 6. řady britské soutěže X Factor a mnozí další.

Jako mimořádný host zazpívá Mikolas Josef – mezinárodně nejúspěšnější český zpěvák současnosti. Písničkář, producent, zpěvák, multiinstrumentalista a reprezentant Česka na Eurovision Song Contest 2018, kde se umístil na šestém místě, čímž dosáhl historicky nejvyššího umístění země v této soutěži. Mezi moderátory se objeví herec Daniel Krejčík, moderátorka Ester Janečková nebo módní návrhář Osmany Laffita.

A navíc se každý návštěvník může stát hvězdou této jedinečné show: Stačí nahrát svoji fotografii na https://www.dancedivas.cz/aperol-zdarma/ a ta bude promítnuta v oscarové skladbě This is Me (To jsem já) na LED obrazovce. K tomu každý, kdo zašle fotografii, obdrží zdarma jeden drink Aperolu (pro starší 18 let) případně jeden nealkoholický drink z portfolia Coca Cola.

Foto: www.dancedivas.cz