Mezihorský vršek: Finále pro děti, šance pro dospělé

Již jen pár dnů chybí do finálového závodu Poháru Peruna Junior. Organizačně je vše připraveno a 19. – 20. září bude Skiareál TJ Mezihoří na Chomutovsku patřit závodům. Tento víkend je také jednou z posledních šancí, jak ještě zabodovat v celkovém hodnocení. Klání na Mezihoří bude opravdu pro každého! Pro závodníky i pro diváky.

Foto ze startu loňského ročníku
V sobotu se rozběhne hned několik závodů. Vše odstartují běžci, kteří si mohou vybrat mezi vzdálenostmi 21 km a 10,5 km. Úderem desáté dopolední také začnou závody dětí. Od třinácti hodin začnou startovat závody bajkerů. Od nejdelší, dvaapadesát kilometrů dlouhé trati, až po nejkratší 17 km dlouhou trať pro příchozí muže a ženy. Délku závodu si tak vybere opravdu každý. Slavnostní uzavření sezóny na »Mezáku« obstarají kapely jako Kobra 11 či Fertilizer, které vystoupí v rámci hudebního festivalu, který začne v 16.30 hodin.
Hudební odpoledne a večer bude ideální přípravou na nedělní program – sjezd DH pod taktovkou známého Richarda Gasperottiho. Downhill je otevřen jak pro DH speciály, tak i pro XC kola, takže si může zazávodit opravdu každý. Trať je postavena tak, aby jí sjeli i méně schopní jezdci a skoky nebudou větší než třicet centimetrů. Celý program doprovodí DJ Ichbin. To, co se tento víkend bude dít na »Mezáku«, nemá obdoby. Pohár Peruna má konečně finále jaké si zaslouží! Přijeďte a vezměte rodinu, babičky i dědečky.

Registrace a podrobnosti na: www.pohar-peruna.cz a www.adrenalinerace.cz

Foto: www.pohar-peruna.cz

FB_post_chalupari