Město na kole už v dubnu

Pražské Rašínovo nábřeží se 12. a 13. dubna stane atraktivní cyklistickou zónou. Náplavka se promění v ráj pro všechny fanoušky jízdy na kole, a to v jakékoli formě. O víkendu 12. a 13. dubna se zde koná třetí ročník oblíbeného cyklistického festivalu Město na kole.


V sobotu přivítáme návštěvníky od 10 do 22 a v neděli od 11 do 18 hodin. Sobotní večer obohatí od 22 hodin after party v pražském P. M. Clubu. Město na kole se pořádá pod záštitou primátora hl. města Prahy Tomáše Hudečka a starostky městské části Praha 2 Jany Černochové.
Město na kole je víkendový festival zaměřený na aktivní odpočinek pro celou rodinu. Program celého víkendu je proto složený z dětské, sportovní a vystavovatelské části. Rozsáhlá dětská zóna se zaměří na zábavu a dopravní vzdělávání nejmenších cyklistů, a to především na Oranžovém dopravním hřišti. Sportovní zóna bude plná adrenalinových exhibicí a akrobatických disciplín na slopestylové dráze. Sportovní program připravuje známý závodník Richard GASPI Gasperotti.
Vystavovatelská část představí široké veřejnosti žhavé novinky ze světa cyklistiky, nové trendy v oblasti městské, akrobatické i sportovní cyklistiky, servis, poradenství, novinky ve vybavení kol, ale také zajímavé informace o cyklostezkách a dalších aktualitách pro aktivní trávení volného času na kolech.

Foto: www.mestonakole.cz