Kdo zachrání princeznu a čerta?

Chcete, aby se vaše děti krásně bály? Aby pomohly strašné čarodějnici z truhly plných brouků vytáhnout kouzelná slůvka a čertovi zase nalezly ztracený klíč k okovům? Vezměte je s sebou v sobotu 6. října do Pohádkového lesa ve městě Nymburk, k hotelu Ostrov.


Od 9.30 hodin zde pro vás agentura Velká dobrodružství připraví les plný strašidel, vodníků, draků a rusalek, u kterých děti budou plnit zcela originální úkoly.
Dvoukilometrovou trasu mohou děti projít kdykoliv od 9.30 do 17.30 hodin. Na startu dostanou průvodní dopis s popisem trasy a nádhernou ručně malovanou mapu. Pokud splní všechny úkoly, dostanou královský poklad. Jeho součástí bude kromě hraček a pamlsků i poukaz na výlet s tajenkou od agentury Velká dobrodružství v hodnotě 250 Kč.
Pokud chcete být přednostně posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje, zaregistrujte se již dnes na www.velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les. Přijít můžete ovšem i bez registrace. Vstupné je 100 Kč za dítě od 2 let včetně. Doražte v jakémkoliv počasí. Budete se dobře bavit…
A v roli Jeníčka z Perníkové chaloupky bude Zdeněk Piškula, známý jako desetiletý Honzík ze seriálu ČT Vyprávěj.

Foto: www.velkadobrodruzstvi.cz