Jarní dámská jízda? Jedině na zámku The Old Yard Rychvald

Potřebujete se odreagovat a odpočinout si? Hodit na chvíli za hlavu starosti spojené s dětmi, domácností, nakupováním, úklidem a prací? Dát si třeba i digitální detox? Tak vezměte své nejlepší přítelkyně a užijte si spolu jarní dámskou jízdu na opravdovém zámku! Zní to skvěle, že?

V duši každé ženy se skrývá touha strávit nějaký čas na zámku, v honosném zámeckém pokoji, který má třeba i postel s nebesy. Splňte si to!

Přijeďte si odpočinout na zámek The Old Yard Rychvald. Toto unikátně zrestaurované šlechtické sídlo ze 16. století se nachází v Rychvaldu, jen pár kilometrů od Ostravy. Zámek bývá též nazývaný „Starý dvůr“ (The Old Yard). Postavili jej Barští z Baště, poté byl majetkem Mönnichů, Lariš-Mönnichů či knížat ze Starhemberku. Dnes je objekt chráněn jako kulturní památka České republiky.

S přítelkyněmi si užijete služby 4* hotelu. Pokoje jsou zařízené odborně zrenovovaným starožitným nábytkem. Ráno si v zámecké restauraci vychutnáte skvělou snídani, následovat může odpočinek např. v krásné zámecké zahradě plné vzrostlých stromů a romantických zákoutí, najdete tu dokonce i jezírko s lekníny! Večer si třeba vychutnáte dobré víno v zámeckých sklepeních.

Milý personál vám na vaše přání udělá i soukromou prohlídku zámku, spoustu zajímavých míst nejen pro výlety najdete i v okolí (třeba Aqaucentrum Bohumín, ostravská ZOO, kulturní památka Dolní oblast Vítkovice nebo známá Stodolní ulice v Ostravě).

Zámek The Old Yard Rychvald je ideální místo pro každou dámskou jízdu party kamarádek nebo uspořádání rozlučky se svobodou. Skvělé místo je to ale také pro organizaci vzdělávacího kurzu, jógového víkendu, firemního školení, či jakékoli jiného eventu. Využít můžete vnitřní prostory a sály zámku, venkovní nádvoří i zámeckou zahradu.

Na zámku vám dle vašeho přání zajistí vše potřebné pro vaši akci na klíč, občerstvení můžete mít od nejlepších cateringových firem a bavit se je možné až do pozdních hodin, vzhledem k situování zámku nehrozí rušení nočního klidu.

Svým blízkým můžete dokonce i darovat zážitek a odpočinek formou dárkového poukazu.

 

Více infa:  www.old-yard.com

Foto: Zámek Rychvald