Zuzana Stirská bude slavit 15!

Slavnostní koncert k 15. výročí souboru Zuzany Stirské & Fine Gospel Time. Kde jinde slavit výročí než na Broadwayi! Oslava proběhne ve středu 7. října od 17 hodin v pražském Divadle Broadway.

TISKOVINY - pozvánka na tiskovku finegospeltime
Před patnácti lety založila Zuzana Stirska pro potřeby semaforské hry Zuzana se vrací první gospelový soubor u nás. Soubor se od té doby rozrostl, neustále koncertuje i nahrává. Žánrově brousí často i daleko za hranici gospelu, neboť cílem tohoto společenství je publikum především kvalitně pobavit, a to jak hudebně, tak celým pojetím svých vystoupení, v neposlední řadě díky spontánní a vtipné moderaci protagonistky. Právě tato »odlehčenost« a zábavná složka jej odlišují od ostatních, mnohdy až fanaticky religiózně zaměřených souborů. Na základě mnohaleté zkušenosti je zřejmé, že právě o tato zábavná, pestrá a energií nabíjející vystoupení mají diváci zájem a odměňují soubor ovacemi.
Nenechte si ujít připravovaný megakoncert na Broadwayi, kde se stanete svědky velkolepé oslavy patnáctiletého jubilea za účasti mnoha přátel, spolupracovníků a příznivců ze světa hudby a zábavy. Účast přislíbili: Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Vladimír Franz, Ivan Mládek, Josef Fousek, Vlastimil Harapes, Kateřina Englichová, Josef Klíma, Karel Vágner, Tomáš Magnusek, Zdenek Merta, Jan Rosák, Jiří Štědroň, Martin France, Kateřina Hrachovcová, Kateřina Macháčková a mnozí další. Koncert bude spolu se Zuzanou Stirskou moderovat a interview s hosty povede Petr Jablonský, takže o humornou stránku koncertu bude velmi postaráno. Jako speciální vložka vystoupí harfové kvarteto ve složení prominentních harfistek, např. 1. harfistka SOČRU Lýdie Härtelová či Kateřina Englichová. O hudební doprovod se postará o smyčcovou sekci rozšířený šestnáctičlenný orchestr pod vedením Jakuba Přibyla.

TISKOVINY - pozvánka na tiskovku finegospeltime

Foto: Martin Production

0