Zprávy na Primě moderuje Tománková! Kdo je nová hvězda televize?

Po patnácti letech se vrací ke svému dívčímu příjmení! Moderátorka Zpráv na Primě Terezie Kašparovská je od včerejšího dne Tománková. Kašparovská jsem se jmenovala od mé svatby v roce 2003, teď jsem si vzala zpátky svoje dívčí příjmení a znovu se jmenuju jako moji rodiče,“ prozradila Terezie.

Terezie Zprávy 25.4.2018

Terezie Tománková je nejzkušenější moderátorka Primy. Do zpravodajství nastoupila už v roce 2000 jako reportérka a parlamentní zpravodajka, tehdy ještě právě pod jménem Tománková. Provdala se v roce 2003. Moderovat hlavní zpravodajskou relaci začala v roce 2006 už jako Kašparovská. Na úřadě jsem byla včera, bleskově to vyřídili na místě, poplatek za změnu příjmení na občance je sto korun,“ směje se Terezie Tománková. Teď ji čeká úřední kolečko, příjmení bude totiž měnit na všech svých dalších dokladech.

Terezie a Tomas

Tománková, která patří k jedněm z nejoblíbenějších tváří Primy pod svým dívčím příjmením vysílala už včera večer. Ke změně příjmení mě vedly osobní důvody,“ říká Terezie Tománková s tím, že více prozrazovat nebude.

HML_6847

Na Primě měla Terezie tři moderátorské partnery. Po Jiřím Chumovi a Tomáši Drahoňovském má už pátým rokem po své levici Tomáše Hauptvogela. S ním se také od října 2014 střídá v moderování nedělní Partie. Děkuju Terezii Kašparovské, že mě naučila moderátorskému řemeslu a už se moc těším na spolupráci s Terezií Tománkovou,“ směje se Tomáš Hauptvogel.

HML_4797

Foto: TV Prima