Zpěvák Sebastian představí Vesmírnou tour

Popový zpěvák Sebastian se, po úspěchu jeho prvního samostatného turné, vydal na novou koncertní šňůru po celé České republice, tentokrát s názvem Vesmírná tour 2017, a přesně podle toho bude vypadat i scéna. Koncert v Praze proběhne 17. listopadu v 18:30 hodin v pražském Lucerna Music Baru a fanoušci, zejména fanynky, zde budou mít možnost se setkat se zpěvákem osobně v rámci autogramiády, která bude následovat po koncertu. Na pódiu zazní všechny jeho dosavadní hity, včetně nejnovějšího songu Vesmírná i další nové písně.

Sebastian ve videoklipu Vesmírná

Sebastian Navrátil, jak zní celé jeho jméno, se v minulosti nejvíce vryl do paměti singlem Toulavá, který samozřejmě nechybí na jeho poměrně novém debutovém albu s názvem Hvězdy, za jehož prodej získal zlatou a platinovou desku. Jeho singly Toulavá, Záchranný bod, Až na to přijde, Hvězdy a Náhradní díly se všechny vešly do české rádiové Top 3 a stále se drží na pozici nejhranějších českých skladeb.

Ve všech těch písních je kus mě, nejosobnější však pro mě jsou písničky s názvem Hoříš a Hvězdy,“ komentuje Sebastian singly na desce Hvězdy a dodává: „Na dvou písních z mého cédéčka hostovali kluci z Atmo Music, konkrétně se mnou spolupracovali na písni Polety a Vesmírná. A právě k Vesmírné nyní připravujeme i videoklip.“

© Foto Teope Drbohlav

Vizuální stránka celé scény včetně pódia se ponese v duchu nejnovějšího singlu Vesmírná, podle které je celé turné pojmenované. Je tedy dost možné, že i když se koncert bude konat pod střechou, hosté budou vidět hvězdy. „Je to konečně koncert, který jsem si vždycky přál – nová show, ledková vizualizace a celková atmosféra,“ popisuje Sebastian nový koncept koncertů.

I když lidi mají stále nejraději Toulavou, já nejraději na koncertech hraji Vesmírnou, mám ji totiž nejméně oposlouchanou a má pro mě šílenej drive a strašně mě baví,“ říká Sebastian.

Sebastian při natáčení videoklipu

Vesmírná Tour 2017

3. 11. – PROSTĚJOV, KASC / Autogramiáda & focení

4. 11. – VAMBERK, MKS VAMBERK / Autogramiáda & focení

9. 11. – OSTRAVA, KD AKORD / Autogramiáda & focení

10. 11. – ČESKÁ LÍPA, KD CRYSTAL / Autogramiáda & focení

11. 11. – JINDŘICHŮV HRADEC, KC JITKA / Autogramiáda & focení

16. 11. – LITOMYŠL, MC KOTELNA / Autogramiáda & focení

17. 11. – PRAHA, LUCERNA MUSIC BAR / Autogramiáda & focení

18. 11. – PARDUBICE, ŽLUTÝ PES / Autogramiáda & focení

22. 11. – VRATISLAVICE, 101010 / Autogramiáda & focení

24. 11. – HEŘMANŮV MĚSTEC, KD / Autogramiáda & focení

1. 12. – BRNO, KD RUBÍN / Autogramiáda & focení

FB_tour201712

Foto: www.presscode.cz