Zpěvák Pavel Callta míří do Ulice! Víme, co v ní bude hrát

Ve středu 26. května se v seriálu Ulice poprvé objeví Pavel Callta (32). Úspěšný muzikant bude hrát pohledného a sympatického číšníka Jonáše. V seriálové hospodě se tak záhy po Martine Randové (49) objevuje další neméně známá tvář.  

Nedávno vstoupila do života uličních postav nová majitelka restaurace Kateřina v podání Martiny Randové, a už Ulice hlásí dalšího nováčka. Tentokrát jde o hudebníka Pavla Calltu, který si v seriálu zahraje sympatického číšníka Jonáše. „Jonáš pochází z Děčína a je synem Kateřininy nejlepší kamarádky. Je to mladý, spolehlivý a řekl bych, tak trochu tajemný kluk. Má zkušenosti v oboru, a právě proto ho Kateřina zaměstnala, aby jí pomohl s rozjezdem nového podnikání,“ popisuje svou roli Callta, který je známý zejména jako muzikant.

Calltovy písničky pravidelně obsazují přední příčky českých hitparád, a jeho klipy mají dohromady desítky milionů shlédnutí. Mezi ty nejznámější patří Píšem si svůj sen s Leošem Marešem, Písnička s Pokáčem nebo Terapeut. Oblíbený umělec už měl příležitost k herectví přičichnout: „Kromě svých videoklipů, kterým rád píšu i scénář, jsem před několika lety hrál i ve filmu Muzzikanti. Seriál je pro mě úplně nová zkušenost, na kterou se moc těším,“ pokorně přiznává fanynkami milovaný zpěvák.

Mimo jiné prozradil, že ne se všemi kolegy na Ulici se musel seznamovat. Z minulosti se totiž dobře zná s Anežkou Rusevovou, která hraje v seriálu čerstvě těhotnou Vendulu z místního bistra U Babičky. „Před 10 lety jsem se hlásil na DAMU, a na přijímačky mě připravovala právě Anežka Rusevová, která v té době byla ve čtvrťáku. Byl jsem tenkrát do herectví hodně zapálený, a dostal se do předposledního kola, ale studium nakonec nevyšlo. Přesto jsem Anežce dodnes vděčný, a rád jsem ji tu po letech opět potkal,“ prozradil umělec. Jak si zpěvák s rolí Jonáše v Ulici poradí mohou diváci sledovat už dnes večer v exkluzivní předpremiéře na Voyo a o týden později v běžném vysílacím čase na TV Nova.

 

Foto: TV Nova