Zásnoubila se Kamila Nývltová v Londýně?

Mladá zpěvačka Kamila Nývltová si vyjela odpočinout po náročně podzimní sezóně na několik dní do Londýna, kde má přátele a příbuzné. Vzala s sebou i svého přítele tanečníka Tomáše Smičku, který ji v srdci Londýna obdaroval krásným prstýnkem k prvnímu výročí od jejich seznámení. „Bylo to pro mě překvapení, ale krásné. Jsem nepoučitelná romantička a Tomáš to moc dobře ví, a tak mi připravil opravdu nádhernou chvíli,“ netají se svojí láskou zpěvačka. A pobyt v Londýně si skutečně skvěle užili. Samozřejmě nechyběly nákupy se slevami a návštěva kulturních památek.


Kamila miluje muzikál, a proto návštěvu Londýna spojila s návštěvnou hudebního divadla. Jaké bylo ovšem její překvapení, když před divadlem zjistila, že zakoupené vstupenky na muzikál Bodyguard byly na představení předchozí den! „Byla jsem z toho úplně hotová, moc jsem se těšila a prostě jsem si vsugerovala, že lístky máme na jiný termín. Nenapadlo mě je zkontrolovat, a tak až před divadlem jsem zjistila, že vstupenky jsou již propadlé. Druhý den jsme se na radu přátel opět vypravili před divadlo a naštěstí se nám podařilo sehnat vstupenky nové. Lidé je tam prodávají, když nemohou z nějakého důvodu jít ten den na představení. A měli jsme opravdu štěstí, lístky byly do první řady! O tom se nám s přítelem ani nesnilo. Muzikál jsem hltala plnými doušky.


A následovalo další překvapení, když jsem zjistila, že hlavní roli zpívá předtavitelka londýnské Aidy – Heather Headley. Asi vycítila, že jsem jejím výkonem naprosto fascinovaná, protože jsme se několikrát potkaly očima a na závěr při děkovačce přišla ke mně a podala mi ruku. Byl to neuvěřitelný zážitek! Po představení jsme za ní zašli a já ji řekla, že hraji Aidu v Praze a že ona zpívá naprosto úžasně, že jsem se podle ní učila mnohé árie právě na Aidu. Pak už následovala fotka na památku. Kdyby mi někdo vyprávěl, že toto zažiji, neuvěřila bych mu,“ říká s úsměvem Kamila.


Po návratu z Londýna strávila Kamila několik dní na horách, kde se kromě snowboardu věnovala přípravě na muzikál Aida, který se po dvouměšíční pauze vrací na prkna Hudebního divadla Karlín.

Foto: www.artpresto.cz