Z Karolíny Kurkové je teď módní návrhářka! Jak se vám líbí její trička?

Topmodelka Karolína Kurková se vždy zajímala o módu. Svou kariéru v modelingu začala jako šestnáctiletá a v sedmnácti letech se stala nejmladší modelkou, která se kdy objevila na titulce amerického Vogue. Od té doby je jednou z nejžádanějších modelek. Předvádí pro nejznámější světové módní designery a její vášeň pro módu se jí stala profesíV úzké spolupráci s týmem About You tak vytvořila dvanáctidílnou kolekci, která představuje basic trička v novém světle.

„Česká republika je jeden z našich prioritních trhů, a proto nás velmi těší, že díky naší spolupráci s Karolínou budeme poprvé aktivně prezentovat kolekci v několika evropských zemích. Spolupráce s Karolínou přes dva kontinenty a časové zóny byla velmi zajímavá a je pro nás vzrušující uvést na trh tato ikonická trička,“ říká Carolin Westphal, Senior Project Manager Capsule Collections v About You.

Kolekce odráží Karolíninu vášeň pro módu a její cit pro nadčasový design. Výsledek: Neobyčejná trička vyrobená ze stoprocentní organické bavlny s neobvyklými detaily, jako jsou například manžetové knoflíčky, saténové šátky nebo tylové rukávy, které mohou působit elegantně ale i ležérně. Kousky jsou k dispozici v červené, černé a bílé barvě, v cenovém rozpětí od 779 korun do 1579 korun. Všechna trička z kolekce jsou k dostání ve velikostech od 34 do 44 od 11. června exkluzivně na About You.

Ke spuštění kolekce byla připravena i velká uváděcí akce v Praze, která bohužel vzhledem k současné situaci COVID-19 musela být zrušena. Kampaň byla nakonec zhotovena v Cinegeho Studios v Hamburku. „Energie této capsule kolekce se odráží ve všech prvcích kampaně. Jsou využity barvy kolekce, hra se světlem a slogany z triček,“ vysvětluje Elena Reudenbach, Senior Relationship Manager v About You.

Foto: aboutyou.cz