VyVolený Vlado seřval Krause: Ve vile byste taky bouchnul!

Třetím hostem televizní show Jana Krause byl Vlado Dobrovodský, čerstvě VyVolený vítěz reality show. „Naposledy jsem tu byl u vás před osmi roky, když jsem tu soutěž poprvé vyhrál,“ připomněl Vlado. „Bylo to teď náročnější než poprvé. V normálním životě dvakrát, třikrát ročně bouchnu a pak jsem v pohodě. Ve vile to bylo náročnější. Vy byste tam taky bouchnul,“ ujistil ho Vladko. „Ale já tam na rozdíl od vás nelezu,“ odpověděl mu Kraus.


Vladko vyprávěl, že poslední čtyři roky žil ve Španělsku, ve Valencii. „Začal jsem tam od píky. Od sběru mandarinek, pomerančů, postupně jsem se přihlásil do školy, abych se naučil jazyk. Já jsem vždycky záviděl příteli, který dělá učitele, že chodí šťastně do práce i z práce a on si se mnou promluvil a řešili jsme, co bych měl dělat. Já jsem chtěl být vždycky tanečník, líbil se mi klasický balet, tak jsem nakonec dospěl k tomu, že začnu dělat herectví,“ vyprávěl Vladko, že se nakonec ve Španělsku přihlásil na kurzy herectví.


„Můj profesor mi říkal, že tohle je valenciánská oblast a že valenciánský jazyk je nesmírně těžký a že více šancí bych měl v Madridu. Vrátil jsem se v té době do Čech, abych si tady uspořádal různé věci a ujasnil si, co dál, a jednoho dne mi zavolali z televize, že si mě lidé přejí vidět ve vile. Strávil jsem tam dalších sto dní a bylo to hrozný,“ vyprávěl Vladko. „Ale máte na byt, ne?“ komentoval to moderátor. „Kdybych vás tady chtěl trochu rozdráždit, co je taková jistota?“ chtěl vědět moderátor. „Třeba lenost. Nebo nepořádek. Ale já se přiznám, já taky někdy bývám nesnesitelnej a jsem na přes hubu. Když se třeba rozčílím, nedokážu někdy poslouchat druhého. Až později se třeba omluvím,“ vysvětloval Vladko. „Řekl byste, že jste dobrák?“ chtěl vědět moderátor. „Co je tohle za otázku? No, jsem dobrej,“ ujistil ho host. „Takovej dobrej dobrák,“ uzavřel to moderátor Kraus.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání bavič Petr Čtvrtníček, zpěvačka Lenka Dusilová a dvojnásobný vítěz reality show VyVylení Vladko Dobrovodský. Premiéru dalšího dílu čtvrté série Show Jana Krause uvidíte v pátek 3. ledna ve 22.20 hodin na Primě. A v roli hostů se po americkém vzoru objeví i diváci, kteří přijeli z největší dálky. Závěrem se Jan Kraus spolu s Petrem Čtvrtníčkem, synem Davidem a za podpory sboru narychlo sestaveného z publika pustil do zpěvu předělané písně Hnědá je dobrá od Ondřeje Hejmy, kterou přetextoval právě Čtvrtníček.

Foto: TV Prima