Výprasku od Josefa Laufera neutekly Blanarovičová, Jirešová ani Bartošová!

Až do poslední chvíle velikonočního představení muzikálu Kvítek mandragory v Divadle Broadway se zdálo, že vše proběhne podle režijního nastudování. Když se však blížila do finále závěrečná píseň, tak si pánské osazenstvo muzikálu opatřilo pomlázky a na jevišti přímo před zraky diváků začala velikonoční hodovačka.

1V6A7556R

Výplatě tak například neušly Yvetta Blanarovičová, Alžbeta Bartošová, Jana Boušková, Ivana Jirešová nebo Michaela Zemánková. My jsme zpívaly finálovou medley a najednou jsem si všimla, že je na jevišti nějaký chaos. Když jsem se otočila, tak jsem viděla několik pobíhajících chlapů s pomlázkami. Nakonec jsme dostaly na jeviště i dárky a mohli jsme koledníky i diváky v prvních řadách obdarovat,“ sdělila nám Alžbeta Bartošová.

IMG_8640R

Velikonoce mám moc ráda, strávím je se svým synem a jeho přítelkyní, protože jsem je pozvala na oběd. Mám za sebou maraton představení na natáčení, tak se těším, že si odpočinu,“ práskla nám půvabná Yvetta Blanarovičová, jak stráví sváteční den.

Ani sekundu neváhal a pomlázky se bravurně ujal Josef Laufer, který letos oslaví již osmdesáté narozeniny. Musíme uznat, že na svůj věk vůbec nevypadá a životní vitalitu mu může leckdo závidět.

IMG_8604R

Dnes jsem hrála a také velikonoční pondělí strávím v divadle, protože hraji v Národním,“ dozvěděli jsme se od Jany Bouškové.

Velikonoční svátky mám ráda a těším se, že si je užiji. A jsem ráda, že se tady v Divadle Broadway drží tato každoroční tradice, protože vím, že budu minimálně příští rok zdravá,“ dodala závěrem Ivana Jirešová.

IMG_8593R IMG_8578R IMG_8569R 1V6A7663R 1V6A7687R 1V6A7579R 1V6A7608R

Foto: Divadlo Broadway