Vyděšený Petr Jákl, ženu mu skolil zápal plic!

Zatímco ještě nedávno Romana a Petr Jáklovi s úsměvem a v objetí pózovali fotografům při slavnostním otevření ledové plochy, teď byste je při polibku ani jiném fyzickém kontaktu rozhodně nepřistihli. A Romana se pravděpodobně neobjeví ani na premiéře Petrova filmu Ghoul.


Příprava premiéry byla pro Petra Jákla až dosud naprostou prioritou. Z jeho pracovního vytížení ho ale nečekaně vytrhla nemoc manželky Romany, kterou postihl těžký zápal plic. „Manželka má vysoké horečky a léky zatím moc nezabírají, je velmi vyčerpaná. Původně měla být s holkama na horách. Teď budeme rádi, když si s dětmi stihneme aspoň zabruslit, než nám 1. března zavřou jejich oblíbené kluziště. Když se totiž ledová plocha v Europarku otvírala, byla pro změnu nemocná Sofinka,“ popsal Petr Jákl aktuální situaci.


Přípravy na premiéru svého filmu, která se koná už 26. února, těsně před startem zanedbávat nemůže, takže péči o děti převzali Romaniny rodiče. „Holčičky odjely s babičkou a dědečkem do Rodova. Moc se těšily, že si tam příští týden užijí jarní prázdniny, tak si to trošku prodlouží,“ dodává Petr unaveným hlasem.


„Jeho poslední dny jsou šílené. Kromě strachu o Romanu, aby neměla komplikace, běhá kolem příprav na premiéru Ghoula. Je osmnáct hodin denně v zápřahu, pracuje dlouho do noci,“ řekl zdroj z Jáklova okolí.

Foto: Archív Petra Jákla