Vnučka Rudolfa Hrušínského se svlékla pro Playboy

Právě vychází červnový Playboy, na jehož titulní straně pózuje vítězka castingu Hledáme Playmate Denisa Gudelj – nejoblíbenější česká ring girl. Pro Playboy se také svlékla a nafotila provokující snímky Kristýna Hrušínská, která je zatím poslední v řadě herců slavného rodu Hrušínských, který sahá do 19. století. Navíc natočila první hlavní filmovou roli – v červnu jde do kin film Pánský klub, kde si zahrála terapeutku pro sexuálně závislé.

Playmate Denisa Gudelj je historicky první dívkou z lidu, která pózuje pro Playboy – lifestylový magazín pro muže v Česká republice. Hned po vyhlášení výsledků přiznala: „Asi budu znít jako Karel Gott, ale opravdu jsem to nečekala.“ Zároveň dodala: „Jsem velmi potěšena. Tímto vítězstvím se mi plní jeden z mých dávných snů. Fotit pro Playboy je pro mou kariéra pomyslná třešnička na dortu.“ Pro Playboy Denisa nafotila snímky odvážnější než kdykoli dříve. Její půvab, sex appeal a ladné křivky zachytila fotografka Alžběta Jungrová.

„Focení na luxusní jachtě President pro mě bylo obrovským zážitkem. Nejdřív jsem se dost styděla, přece jen jsem pózovala v samém centru Prahy v blízkosti Karlova mostu, k tomu navíc zcela nahá, ale po pár hodinách jsem se uvolnila a naplno jsem si focení s Alžbětou užila,“ dodala Denisa.

Kristýna Hrušínská pro Playboy nafotila smyslné a zároveň provokující snímky. Odhodila stud a pochlubila se ladnou postavou. „Pózovat pro Playboy původně začalo jako vtípek, který manželovi (Matěj Balcar) nadhodili producenti z Punk filmu, že by se to hodilo jako propagace filmu Pánský klub. Matěj se zasmál, doma mi to tlumočil a byl docela překvapenej, když zjistil, že mi to vlasně zalichotilo a jsem v pohodě to udělat,“ řekla Kristýna.

Pictorial nafotila fotografka Anna Koniaeva v prostorech luxusního hotelu Art Deco Imperial v Praze. „V den focení jsem byla dost nervózní. Je velká zodpovědnost stát se modelkou pro legendární časopis Playboy. Avšak skvělý tým vytvořil příjemnou atmosféru. Cítila jsem se uvolněná a sexy. To mi dodalo odvahu se svléknout a zapózovat, jak mě příroda sama stvořila. Výsledek rozhodně stojí za to! Jsem ráda, že jsem nakonec na spolupráci kývla,“ dodala Kristýna.

Červnové vydání dále nabízí velký exkluzivní rozhovor s Pierrem Woodmanem – králem světového pornoprůmyslu. Na 20 otázek odpovídá Chemis – český streetartový umělec s kazachstánskými kořený, který vytváří především muraly.

Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články. Červnové číslo Playboye je již v prodeji.

Foto: Playboy