Vladimír Hron: Manželka byla výborné čtecí zařízení

Prvním hostem v novém dílu televizní Show Jana Krause bude komik, imitátor, zpěvák a moderátor Vladimír Hron. „Já vždycky říkám, že všechny věci, které se člověku v životě stanou, pokud ho nezabijí, měly by ho posílit,“ sděluje v souvislosti s aktuální horšící se covidovou situací umělec a potěšeně dodává, že zjistili, že se doma nezabijí.

Navíc připustí, že je vůbec dost spořádaným manželem. „Jsem celkem klidný,“ myslí si a vypočítává: „Já doma luxuju, vařím, žehlím… a baví mě to. K vaření jsem se teda dlouho nedostal, to přiznávám. Tuhle radost mi během covidu sebrala manželka, protože se rozhodla, že se naučí všechna jídla světa, což někdy bylo hodně zajímavé!“ On sám byl i během pandemické uzávěry profesně velice aktivní a neustále streamoval, protože prý zjistil, že bez muziky a bez publika nedokáže fungovat. „Začínali jsme v ložnici, tak že jsem manželku olepil texty,“ popisuje. „Stoupla si na postel, já jsem jí řekl, miláčku, prosím tě, nehýbej se, a vzal jsem si papírky s texty, na které jsem dal lepíčky, a takhle jsem si ji olepil, protože jsem nechtěl zpívat to, co už lidi znají. Tak jsem si připravil nové písničky. A ona byla výborné čtecí zařízení.“ V této roli pak vydržela podle jeho slov úctyhodných sto devadesát vystoupení.

Respekt budí ale i sám Vladimír, který má prý ve svém rejstříku osob, které imituje, zhruba dvě až tři stovky lidí a napodobovat se je učí nejlépe v autě. A protože imituje nejen řeč, ale i zpěv, občas mu přezdívají »živý jukebox«. „Já se hlavně učím tu postavu,“ vysvětluje. „Tam je ten fór v tom, že mě nebaví naučit se jen ten hlas, ale chci zvládnout i pohyb.“ A o tom, jak mu to jde, nás přesvědčí v krátké imitaci Michaela Jacksona, Oldřicha Nového nebo Luďka Soboty. Na závěr pak uslyšíme ze záznamu píseň Bohemian Rhapsody, skoro jako by ji zpíval sám Freddie Mercury.

V dalším dílu Show Jana Krause se představí imitátor Vladimír Hron, herečka Sara Sandeva a stand-up komička Simona Salátová. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. listopadu ve 21.35 hodin na Primě.

 

Foto: TV Prima