Vítězkou Souboje nevěst se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová

V osmém ročníku soutěže Souboj nevěst mezi sebou utkalo devět finalistek, které bojovaly o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Po sečtení hlasů poroty a diváckých sms se vítězkou stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová. Stala se tak již osmou nevěstou, která si ze soutěže odnáší do manželství krásné věno.

Je dobojováno_Petr Vavrda

Večerem všechny přítomné v NH Hotels Prague City již tradičně provedla moderátorka Tereza Tobiášová. Patronkami tohoto ročníku byly Česká Miss World Natálie Kotková a blogerka a gamerka Naomi Adachi. „Každá žena se nejvíc těší na ty krásné šaty, které navléknete na sebe jednou, maximálně dvakrát. Já je na sobě měla už minimálně třicetkrát. Ale nejvíc jsem je na nosila v pubertálním věku, když jsem přecházela z dětského modelingu do toho teenage. Takže já už to mám za sebou, maminka mě už několikrát jako nevěstu viděla, i u toho brečela,“ smála se Natálie Kotková, která dál dodala, že teď už má delší dobu se svatebními šaty pauzu.

Patronky soutěže Natálie Kotková a Naomi Adachi_foto_Petr Vavrda

Soutěž Souboj nevěst není o kráse, ale o schopnostech nevěst stát se skvělými manželkami. Jde o jedinečnou zábavnou soutěž, podporující institut manželství
a rodinu. Každoročně má i charitativní podtext. Letos byl výtěžek ze všech zaslaných sms věnován nadaci Pink bubble, jenž se stará o onkologicky nemocné děti.

Vítězka Souboje nevěst Táňa Vejvodová s budoucím manželem_foto_Petr Vavrda

Jsem strašně šťastná, že jsem vyhrála. I kdybych nevyhrála, byla tady opravdu skvělá parta holek, moc jsme se podporovaly a přály si to navzájem. Vítězky jsme ale všechny, nejen já. Každá máme svého vytouženého partnera, kterého si zanedlouho vezmeme za muže,“ smála se vítězka Táňa.

Vítězka Táňa Vejvodová_foto_Daniela Smržová

Přihlásit do dalšího ročníku a stát se Nevěstou roku 2020 můžete již teď.

Více infa na: www.soubojnevest.cz

Foto: www.soubojnevest.cz / Daniela Smržová, Petr Vavrda