Vítězem Talentu se stal excelentní pěvec Miroslav Sýkora!

Čtvrtá řada show Česko Slovensko má talent zná svého vítěze. Absolutním favoritem, který uchvátil Českou i Slovenskou republiku, se stal Miroslav Sýkora. Během slavnostního finálového večera jsme viděli osm vystoupení těch nejtalentovanějších soutěžících letošní řady! Každý z nich byl něčím výjimečný, každý se pokusil zaujmout diváky svým nadáním po svém. A tak hvězdná porota – několikanásobná Zlatá slavice Lucie Bílá, nebo spravedlivý Leoš Mareš – často nešetřila slovy chvály! Jejich hlasy byly ovšem jen doplňující, tentokrát neměly žádnou váhu, volba, kdo se stane vítězem, byla čistě na divácích. A ti také rozhodli!


Absolutním vítězem, který uchvátil diváky obou našich republik natolik, že mu během přímého přenosu velkého finálového večera poslali vůbec nejvíc sms hlasů a zajistili tak mimo jiné titul vítěz čtvrté řady show Česko Slovensko má talent, se stal pětadvacetiletý pěvec Miroslav Sýkora.
Výhra absolutnímu vítězi Talentu zajistila kromě šeku na hotovost ve výši 50 000 Eur, zájezdů v hodnotě 350 000 korun a automobilu také účast v britském Talentu, kde bude mít Mirek šanci předvést své vystoupení před nejdrsnějším porotcem všech talentových soutěží – samotným Simonem Cowellem!
„Jsem rád, že jsem mohl divákům předvést, co můj hlas umí. Jsem šťastný tak, jako ještě nikdy v životě. Chtěl bych moc poděkovat divákům za jejich hlasy a přízeň. Bez vás bych nevyhrál,“ říkal dojatý Miroslav Sýkora, vítěz čtvrté řady show Česko Slovensko má talent.

Foto: TV Prima