Víme, proč mladý Vágner běhal v dešti!

Muzikáloví herci a zpěváci Divadla Broadway vyběhly do nové sezóny – i v dešti běhali a díky Teribearu přispěli Nadaci Terezy Maxové dětem! Muzikálové umělci se rozhodli, že pomohou opuštěným dětem a zúčastnili se akce Teribear hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem.

YAN_3361

Když našli v diáři volné odpoledne a právě nezkoušeli nový muzikál Muž se železnou maskou v Divadle Broadway, oblékli sportovní oblečení a vydali se směrem na pražský Vítkov. A jak si všichni akci užili? „Užili jsme si skvělé odpoledne a jsem moc ráda, že jsme mohli svou účastí přispět a pomoci tak dětem,“ svěřila se zpěvačka Alžbeta Bartošová.

YAN_3373

S kolegy z divadla jsme se domluvili, že poběžíme a pomůžeme. Je to skvělý pocit, navíc já pohyb zbožňuji, takže jsem moc rád, že jsme se Teribearu zúčastnili,“ sdělil nám Peter Pecha. „Já jsem několik kol spíše odchodil, protože jsem měl chřipku a musím být fit, ale je tady fakt hodně lidí a je to skvělá akce,“ prozradil nám Vojtěch Drahokoupil.

YAN_3432

Já běhám i v civilu, takže jsem neváhal ani vteřinu a jsem rád, že jsme se na Vítkov vydali a pomohli tím dobré věci,“ dodal závěrem Josef Vágner. Herci a zpěváci Divadla Broadway se těší již 1. listopadu na premiéře nového muzikálu Michala Davida Muž se železnou maskou.

YAN_3457 YAN_3469 YAN_3484

Foto: Divadlo Broadway