Víme o čem bude nová česká komedie s Balzerovou, Vilhelmovou a Hřebíčkovou

Už 23. ledna 2020 bude mít premiéru česko-slovenský romantický film Příliš osobní známost od tvůrců Všechno nebo nic. O čem nová komedie bude? Tři ženy. Tři podoby lásky. Tři příběhy radosti i bolesti, štěstí i smutku…

Natálie (Petra Hřebíčková) je šťastná svobodná třicátnice se skvělou kariérou a dlouholetou nejlepší kamarádkou Simonou (Tatiana Vilhelmová Dyková), které se právě obrátil život vzhůru nohama.

Simona se po rozvodu snaží vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci (Ľuboš Kostelný). Tuhle pachuť zažene seznámením s výstředním umělcem Viktorem (Janko Popović Volarić), pro kterého se stává múzou. Viktor je však posedlý nejen Simonou, ale i sexem, což zpočátku vypadá jako vysněný ráj…

I Natáliin život nabírá nový směr. Když potká okouzlujícího podnikatele, vdovce Marka (Branislav Trifunović) a jeho dcerku, láska na sebe nenechá dlouho čekat. Jejich soužití je téměř idylické až na to, že jejich vztah je pod drobnohledem Markovy tchyně Evy (Eliška Balzerová), která byla zvyklá pomáhat s výchovou vnučky.

Nyní Eva zjišťuje, že musí najít jiný smysl života, aby se cítila šťastná. Seznámení s šarmantním hudebníkem (Predrag Manojlović) by mohlo znamenat nový začátek.

Tvůrci divácky úspěšného filmu Všechno nebo nic, kterou před dvěma lety vidělo v českých kinech 315 tisíc diváků, natočili Příliš osobní známost podle knižní předlohy populární slovenské spisovatelky Evity Twardzik (Urbaníkové).

Režie snímku se opět ujala Marta Ferencová. České ženské trio v hlavních rolích – Elišku Balzerovou, Tatianu Dykovou a Petru Hřebíčkovou – doplní slovenští herci Ľuboš Kostelný a Marián Mitaš, Chorvat Janko Popović Volarić a Srbové Branislav Trifunović a Predrag Manojlović.

Podívejte se na trailer zde:

https://www.youtube.com/watch?v=uYajUZcr7xE

Poslechněte se titulní píseň v podání I.M.T. Smile ft. Nikol Štíbrová zde:

https://www.youtube.com/watch?v=Hz9wee0FNPw

Tvůrci:

Eva »Evita« Twardzik Urbaníková – spisovatelka, scenáristka, šéfredaktorka měsíčníku Evita

Svoji první knihu Všechno nebo nic napsala v roce 2007, dohromady má na svém kontě čtrnáct knižních titulů. Příběh Lindy, Vandy a Jakuba se stal bestsellerem, po kterém prahnou čtenářky dodnes. Jeho filmové zpracování se dočkalo nejvyšší návštěvnosti ve slovenských kinech pro rok 2017. Televizní premiéra filmu byla nejsledovanějším programem roku. Ve vydavatelství Evitapress, které vedla deset let, s velkým úspěchem vydala více než 130 románů pro ženy, z nichž se mnohé staly bestsellery. Evitovky jsou dnes symbolem původní ženské tvorby, známé také jako skutečné příběhy, které píše sám život. Jako šéfredaktorka se aktivně věnuje ženskému magazínu Evita, který dosáhl prvenství v prodeji lifestylových měsíčníků, zrovna tak jako její talkshow v rádiu Expres – Všechno, co jsem chtěla vědět o…. Žije v Bratislavě, kde spolu s manželem Pawlem vychovávají pět dětí.

Marta Ferencová – režisérka, scenáristka

Vystudovala režii na bratislavském VŠMU. V TV produkci samostatně nebo s jinými tvůrci režírovala seriály Ordinace v růžové zahradě, Profesionálové, Zita na krku nebo SME v háji a podílí se i na dalších projektech. V celovečerním filmu debutovala s pohádkou Řachanda, bláznivé království. V roce 2016 se stal filmovou událostí roku film Všechno nebo nic, který vznikl pod její režisérskou taktovkou.

Foto: Bioscop