Víme, kdo známou moderátorku pronásleduje na každém kroku!

Hlídá ji vždy a všude! Moderátorka Zpráv na Primě Gabriela Lašková má doma psího křížence Huga. Ten na ni nedá dopustit a se svou milovanou paničkou chce být bez přestání. V ložnici, i v zrcadle, kam se hne, tam s ní musí být.

Gabi 2

Dokazuje to nejnovější fotografie Gabriely Laškové z jejího webu. Žárlivec to je. A to jsem si šla jen pro legíny! Musí být prostě u všeho i v zrcadle musí být se mnou. To nás čekají asi hezké časy, až přijde na svět nový kámoš. Miláček náš psí milovanej,“ směje se Lašková.

Gabi 3

Hvězda Primy je momentálně v sedmém měsíci těhotenství, chlapečka má porodit letos v březnu. Psi v jejím životě nesmí chybět. „Se psy jsem u rodičů vyrostla, vždy jsem k nim měla velice blízko a určitě bych si ho časem pořídila jako hlídače k našemu domu. Když jsme se rozhodli pro byt v Praze, pejsek se musel vybrat takový, abychom mu tím neublížili. A chtěli jsme nějakému poskytnout nový domov,“ prozradila Gabriela.

Gabi 1

S výchovou pomáhá trenér. „Má svoje zkušenosti a plemena, ze kterých je zkřížený, musela být neuvěřitelně tvrdohlavá. To jsem ještě nezažila. Snažíme se ho vycvičit za pomoci trenéra,“ směje se Gabriela Lašková s tím, že Huga miluje a za nic na světě by ho nevyměnila.

Foto: TV Prima