Víme, kam zmizel a co dělal posledních deset let Robert N.

Je to deset let, co jste se na vrcholu kariéry vytratil zpěvák Robert N. Nyní se na trhu objevily dvě jeho vinylové desky. Proč před deseti lety skončil se zpíváním a čemu se v té dekádě věnoval?

robert n dnes IMG_0298

„Měl jsem skvělého manažera a všechno fungovalo velmi dobře, ale každá pohádka jednou skončí. Zpívání pro mě vždy byl jen takový fajn koníček a zábava, ale nikdy jsem nechtěl zpívat do konce života. Dělal jsem taneční písničky, vystupoval na diskotékách, a když se mi blížila třicítka, řekl jsem si, že jsem už starý na to, abych poskakoval na pódiu pod nímž křepčily holky, kterým jsem skoro mohl dělat tátu. Myslím, že je fajn odejít v pravý čas a pokud možno na vrcholu. V klidu jsem se domluvil s manažerem, že dodělám všechno nasmlouvané, ale aby už nezajišťoval další práci. Moje poslední deska, dvojalbum Duety (a remixy), vyšla, když jsem už v podstatě nezpíval,“ přiznává Robert N. ve velkém rozhovoru v Haló novinách, které vyjdou tuto sobotu 1. července.,

2017 Robert N IMG_1778

A co dělal a čím se živil? „Mým snem bylo odjakživa cestovat, což se mi při zpívání moc nedařilo, protože jsem vystupoval nebo natáčel i v létě. Za posledních deset let jsem projel velký kus světa. A mimo cestování jsem se částečně vrátil k tomu, co jsem vystudoval – pracuji s počítači a především testuji různé technologie a systémy. To je svět, který mě vždy bavil, baví a ve kterém vidím svou budoucnost,“ uvedl Robert N., jemuž nyní vyšly v limitovaném nákladu dvě raritní vinylové desky – společný singl s ostravskou rockovou dračicí Tanjou nazvaný Nebezpečná hra a elpíčko Hej, pane diskžokej, na kterém jsou cover verze hitů sedmdesátých a osmdesátých let minulého století.

LP Robert N. 2017

Rozhovor s Robertem N. vychází tuto sobotu 1. července v Haló novinách.

 

Zde si můžete objednat Robertovy raritní vinylové desky se slevou:

 

 http://www.gastro-expres.cz/vinylove-desky/

 

Poslechněte si ukázku z SP desky Nebezpečná hra zde:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=T0wAUEpKB6Q&t=85s

 

Poslechněte si ukázku z LP desky Hej, pane diskžokej zde:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=fTK3SqzjFmI

 SP Robert N. Tanja 2017

Foto: MG Music / Václav Nekvapil