Víme, jak Xindl X oslaví 10 let na scéně

Během oslav seznámí fanoušky se svými Sexy Exity a vezme je na zatím nejrozsáhlejší koncertní turné! Příští rok to bude přesně 10 let, co Xindl X, nezaměnitelná osobnost, písničkář, skvělý textař a skladatel, začal čeřit vody české hudební scény. Za tu dobu má na svém kontě pěknou řádku úspěšných hitů jako Anděl, Láska v housce, Chemie, V blbým věku, Cudzinka v tvojej zemi…

_W9A5519_by_Dalibor_Konopac

Předtím, než se naplno rozjedou oslavy desetiletého výročí, rozloučí se Xindl X se stávajícím rokem a albem Kvadratura záchranného kruhu živým klipem Světlo na konci tunelu, který byl natočený během letních festivalů. Tento rok byl pro mě zatím nejlepší v mé kariéře a zároveň to byl rok zlomový. Od léta mám novou kapelu, momentálně nahráváme nové písničky a už se nemůžeme dočkat, až je fanouškům představíme na koncertech,“ dodává Xindl X.

_W9A5650_by_Dalibor_Konopac

V roce 2018 obdaruje Xindl X své fanoušky hned třikrát. Prvně se tak stane v lednu, kdy představí nový singl Věčně nevěrná. Jedná se o titulní skladbu k filmu Věčně tvá nevěrná režiséra Milana Cieslara, jehož premiéra by měla proběhnout v únoru příštího roku. Podruhé během října, kdy uvede na trh nové album Sexy Exity, ze kterého na jaře vypustí nový singl a klip a konečně potřetí v listopadu, kdy odstartuje své nejrozsáhlejší Sexy Exity Tour 2018, které čítá 13 zastávek v 11 městech. Během turné se představí například v Brně, Ostravě, Oloumouci, Karlových Varech, Českých Budějovicíh a tři večery po sobě v pražském Lucerna music baru.

Podívejte se na klip Světlo na konci tunelu zde:

https://www.youtube.com/watch?v=2B0h6ySX8eg

Turné:

22. 11. – KLADNO – DK

24. 11. – MLADÁ BOLESLAV – DK

29. 11. – PLZEŇ – KD Peklo

30. 11. – KARLOVY VARY – Lidový dům

1. 12. – PARDUBICE – ABC

6. 12. – ÚSTÍ NAD LABEM – DK

7. 12. – ČESKÉ BUDĚJOVICE – DK Vltava

11. 12. – OSTRAVA – Garage

12. 12. – OLOMOUC – S Klub

13. 12. – BRNO – Semilasso

18. 12. – PRAHA – Lucerna music bar

19. 12. – PRAHA – Lucerna music bar

20. 12. – PRAHA – Lucerna music bar

Více infa: www.xindlx.cz

Facebook: www.facebook.com/xindlxofficial

X_sguare_Tour-uni

Foto: Dalibor Konopac