Víme, co spolu chystají Jarek Nohavica a finalista SuperStar Michal Šeps!

Michal Šeps se na chvíli stal známý díky účasti v pěvecké reality show Česko Slovenská SuperStar. V této soutěži se probojoval až do finále, kde skončil na třetím místě. Oblíbený rastaman s příchodem nového manažera o sobě nyní dává vědět a chystá novinky ve své hudební kariéře. Michal se jako jeden z mála českých umělců věnuje stylu reggae a jak on sám říká český rybníček mu je malý a má ambice dostat se na evropskou úroveň.

Michal Šeps 01
Michal skvěle ovládá hru na několik hudebních nástrojů. „Umím na perkuse, bicí, kytary, basu i třeba housle, ale mým nejoblíbenějším hracím nástrojem jsou rozhodně varhany,“ dodává Michal se úsměvem sobě vlastním. Jeho další předností je napodobování mnoho instrumentů svým hlasem. Zpěvák v současné době pracuje na svém prvním albu, které bude pokřtěno 7. října v 19 hodin v Estrádním sále Domu kultury v Teplicích.
Na debutovém albu se mohou posluchači těšit nejen na známou, ale trochu upravenou píseň Kréta, ale i na několik dalších novinek. Speciálním hostem večera, který přijal pozvání, aby se stal kmotrem alba, bude Jarek Nohavica. A proč zrovna Jarek Nohavica? „Jarek mě oslovil hned po soutěži s tím, že se mu líbí, to co dělám a kromě toho já z jeho písničkama vyhrával soutěže už jako malej kluk. Fakt si ho moc vážím a uznávám ho,“ vysvětluje Michal Šeps, který má v plánu kromě vydání dalších CD a to nejen v českém, ale i anglickém jazyce, zúčastnit se jednoho z největších reggae festivalů konaných v Polsku a začít spolupracovat s českými hudebními ikonami. „V současné chvíli ale nechci nic dalšího a konkrétního prozrazovat, až bude čas, tak dám vědět,“ komentuje zpěvák.

Michal Šeps 02
Michal založil v roce 2011 skupinu Zimmer Frei, ve které působil jako frontman. Od roku 2014 vystupoval s kapelou Tewahedo MoM, jejímiž členy byli Petr Kumandžas (basová kytara), Jiří Egrt (kytara)a Ondřej Moravec (bicí).

Michal Šeps

Více infa na FB profilu: https://www.facebook.com/sepsofficial/?fref=ts

Foto: www.michalseps.eu