Víme, čím oslní Veronika Nová manžela o svatební noci!

Herečce Veronice Nové již odtikávají poslední hodiny svobody. Za pár dní se z ní stane paní Veronika Arichteva. Její nejlepší kamarádky a zároveň také družičky proto nezahálely a uspořádaly bujaré loučení se svobodou. A jak jinak než ve velkém stylu!


Loučení se svobodou patří k velmi starým svatebním zvykům, jehož cílem je především se pobavit, pořádně odvázat a zatančit si. Jelikož je Veroničin nastávající Bulhar, o ruku jí požádal v Thajsku, rozlučka se nesla v italském stylu, tak lze předpokládat, že i jejich »velký den« bude světový.
„Biser je má životní láska, jsem zamilovaná až po uši,“ hlásá do světa Veronika. Aby taky ne, když si své »ANO« řeknou ani ne po ročním vztahu. „Jsou mladí a šťastní. Spokojenost z nich sála na každém kroku. Taky proto jsme se s holkama dohodly a uspořádaly pro Verču tradiční rozlučku, kde jsme nejen nechaly roztančit svá těla, ale také chuťové buňky,“ smála se družička Nikol Štíbrová, která má k Itálii a italské kuchyni více než vřelý vztah.


Kromě degustačního menu v italské tratorrii Mercato si svatebčanky, mezi kterými nemohla chybět ani její sestra, připravily jako dárečky obvyklý podvazek, kostým sexy policajtky, jedlá tanga a spoustu dalších chuťovek. „Měl jsem obrovskou radost, když jsem viděl, jak slečnám chutná a jídlo si pochvalují. Nikdy bych neřekl, že tak krásné a štíhlé slečny tohle všechno sní,“ usmíval se spokojený šéfkuchař Roberto Strazzullo, který vše osobně připravil. Po velkém debužírování a ochutnávce italských vín ještě všichni přítomní napsali na lampión štěstí svá přání budoucím manželům, který Veronika vypustila do víru velkoměsta.

Foto: Mercato